Capucinko
02.12.10,13:00
Mili poradaci,

v skole nas trosku trapia seminarnymi pracami. Moja praca je na temu, ci je emocionalna inteligencia jeden z faktorov ovplyvnujucich lepsi rast v kariere.

Na zaklade tohoto by som chcela urobit maly prieskum a vyhotovila som dotaznik, ktory by som Vas velmi velmi chcela poprosit vyplnit.
Zaberie Vam to malinko casu tak odhadom 5 minutiek. Budem Vam vsetkym velmi vdacna.

LINK

Este raz vsetkym, ktori si nasli cas, DAKUJEM :)

Capucinko
Gabi03
02.12.10,12:03
A kde je ten link? :)
danushka
02.12.10,12:06
A kde je ten link? :)
Pracuje sa asi na ňom, buďme trpezliví :).
Capucinko
02.12.10,12:06
Prepacte, nejde mi to sem vlozit, lebo mam malo prispevkov.

vyskusam to dat bez w w w . a s medzerami, i ked som si vedoma porusenia pravidiel Porady, snad sa na mna nenahnevate

iankety. sk / dotaznik / 229705637 /

dakujem moc

capucinko
Capucinko
02.12.10,12:32
Pripadne, ak mate nejaky napad, kam by som este mohla vlozit link s dotaznikom...prijmem s radostou vsetky moznosti.

dakujem

Capucinko
Gabi03
02.12.10,12:47
http://www.iankety.sk/dotaznik/229705637/

Hotovo.
Tie posledné dve otázky sú položené negatívne, na čo sa zmätočne odpovedá.
Capucinko
02.12.10,13:20
Gabi 03 dakujem za poznamku. Teraz vsak neviem, ci mozem otazku zmenit :(, asi by to nemalo vypovednu hodnotu. Pripadne tieto dve odpovede vyradim z hodnotenia.
danushka
02.12.10,13:34
Hotovo :)
Petra Nová
02.12.10,14:00
Mili poradaci,

v skole nas trosku trapia seminarnymi pracami. Moja praca je na temu, ci je emocionalna inteligencia jeden z faktorov ovplyvnujucich lepsi rast v kariere.

Na zaklade tohoto by som chcela urobit maly prieskum a vyhotovila som dotaznik, ktory by som Vas velmi velmi chcela poprosit vyplnit.
Zaberie Vam to malinko casu tak odhadom 5 minutiek. Budem Vam vsetkym velmi vdacna.

LINK

Este raz vsetkym, ktori si nasli cas, DAKUJEM :)

Capucinko
Je to zaujímavý prieskum, či dotazník. Ty vieš na čo ho potrebuješ.:) Ja by som len skromne, ako laik, poznamenala. V 25-tich otázkach sa zameriavaš výlučne na zisťovanie "emocionálnej inteligencie" odpovedajúceho. V dotazníku však absentujú akékoľvek otázky na konfrontáciu toho, čo uviedol abonent v odpovediach (1-25) na rast jeho kariéry. Ako zistíš, že (ne) existujú jedinci, ktorí majú "nulovú" emociónálnu inteligenciu a napriek tomu sú vo svojej kariére úspešní?;)

P.S. Celkom zaujímavý posun od kariéry samostatného účtovníka.:---
danushka
02.12.10,14:06
Je to zaujímavý prieskum, či dotazník. Ty vieš na čo ho potrebuješ.:) Ja by som len skromne, ako laik, poznamenala. V 25-tich otázkach sa zameriavaš výlučne na zisťovanie "emocionálnej inteligencie" odpovedajúceho. V dotazníku však absentujú akékoľvek otázky na konfrontáciu toho, čo uviedol abonent v odpovediach (1-25) na rast jeho kariéry. Ako zistíš, že (ne) existujú jedinci, ktorí majú "nulovú" emociónálnu inteligenciu a napriek tomu sú vo svojej kariére úspešní?;)
Aj takých veru poznám Peti:)
Sú studení ako psí čumáčik a dotiahli to ďaleko...

Raz som sa kdesi predstavila ako manažér a druhá strana mi povedala, že som určite chladná, na všetko pozerajúca cez peniaze a čísla v excelovských tabuľkách:eek::eek::eek:...
Takže radšej som za dívku na košteti, ale s hodne veľkým srdiečkom /do chvíle, kým ma niekto nena...;):D:D:D
Petra Nová
02.12.10,14:12
Aj takých veru poznám Peti:)
Sú studení ako psí čumáčik a dotiahli to ďaleko...

Raz som sa kdesi predstavila ako manažér a druhá strana mi povedala, že som určite chladná, na všetko pozerajúca cez peniaze a čísla v excelovských tabuľkách:eek::eek::eek:...
Takže radšej som za dívku na košteti, ale s hodne veľkým srdiečkom /do chvíle, kým ma niekto nena...;):D:D:D

Pozrela som na ten dotazník a položila som si otázku, aký má zmysel v kontexte zadania z témy. Ale možno tomu vôbec nerozumiem. Danuška, a tí z druhej strany, pozerali na seba inak, ako cez peniaze a čísla z excelovských tabuliek?:D
Capucinko
02.12.10,14:40
Peti, chcela by som poukazat, ze ludia s vyssimi poziciami tieto otazky zodpovedali tak, ze sa priblizili k vyssiemu emocnemu kvocientu. Ci sa mi to podari netusim - vseobecne je EI velmi tazko zmeratelna..ale ked uz som sa na tuto temu dala, k nejakemu vysledku, zaveru a zhodnoteniu prist musim :o)
Petra Nová
02.12.10,14:53
Peti, chcela by som poukazat, ze ludia s vyssimi poziciami tieto otazky zodpovedali tak, ze sa priblizili k vyssiemu emocnemu kvocientu. Ci sa mi to podari netusim - vseobecne je EI velmi tazko zmeratelna..ale ked uz som sa na tuto temu dala, k nejakemu vysledku, zaveru a zhodnoteniu prist musim :o)
Capucinko, želám Ti v tom veľa zdaru a aby si sa dopátrala aspoň k akému - takému merateľnému výsledku.:)

mimotemy Kapučínko ja rada. Aj presso so smotanou - teda skoro kapučíno.:)
Marína
02.12.10,15:07
Hotovo.:)
Capucinko
02.12.10,15:26
Peti, ja kapucinko od jednej doby nee, ani kafco :((( moj zaludok sa rozhodol taketo nelubit ... jedine kakafko ..ale menit si kvoli tomu nick ... nee :)).

No ja hlavne dufam, ze mi profesor ten assignment zoberie. Dialkove studium pri nasej praci je skor o tom nejako prejst ... teda predovsetkym predmetmi typu sociologia a podobne...skuska je snad horsia ako matika spolu s mikro a makro...na toto nemam bunky :)
mzdarka renca
02.12.10,15:43
hotovo:).......a kde je výsledok?:eek::D
Petra Nová
02.12.10,15:44
Peti, ja kapucinko od jednej doby nee, ani kafco :((( moj zaludok sa rozhodol taketo nelubit ... jedine kakafko ..ale menit si kvoli tomu nick ... nee :)).

No ja hlavne dufam, ze mi profesor ten assignment zoberie. Dialkove studium pri nasej praci je skor o tom nejako prejst ... teda predovsetkym predmetmi typu sociologia a podobne...skuska je snad horsia ako matika spolu s mikro a makro...na toto nemam bunky :)
Už mi je to jasné, prečo nezafungovala potrebná inšpirácia. Ak nemôžeš kávu, potom ani Metaxu, a časť emočnej .... sa musela vytratiť.:D
Teraz vážne. Neboj sa, tie otázky podľa mňa máš zostavené dobre. Len som upozornila, že nejaké by sa tam ešte hodili. V dotazníku je aj povolanie odpovedajúceho, tak to nejako dáš dohromady.:)
Capucinko
02.12.10,18:56
Este raz Vam vsetkym velmi pekne dakujem. Ako pri kazdom prieskume, i pri tomto pomoze, cim viac zodpovie, tym lepsie.

DAKUJEEEEM

capucinko
drobeceva
02.12.10,19:09
hotovo:)...ale zaujímal by ma výsledok;)
Capucinko
02.12.10,19:37
kedze vyska emoc. inteligencie nie je priamo vycislitelna ako napr. IQ, tak sa pokusim aspon prostrednictvom nejakeho grafu prist na nejaky zaver :)
su na nete psychotesty, ktore mozno urcia blizsie info ako tento moj minidotaznicek :)
Petra Nová
03.12.10,11:38
kedze vvyska emoc. inteligencie nie je priamo vycislitelna ako napr. IQ, tak sa pokusim aspon prostrednictvom nejakeho grafu prist na nejaky zaver :)
su na nete psychotesty, ktore mozno urcia blizsie info ako tento moj minidotaznicek :)
No, keď sa IE merať nedá, tak nemáš žiadny problém napísať tú seminárnu prácu . Už len, aby si mala dosť vyplnených dotazníkov.:) Aj ja som jeden vyplnila. Výsledok nepotrebujem vedieť, lebo hociktorá inteligencia je ... :D
Capucinko
24.08.11,11:32
Ahojte, hodne s odstupom ma napadlo, ze napisem vysledok zo seminarnej prace. Profesor mi ju odnotil, ze je v poriadku plus s nejakymi malymi postrehmi z jeho strany. Ale kedze som presla, tak som to uz dalej neriesila...bolo potrebne sa zamerat na ostatne skusky.

Kazdopadne vsetkym zucastnenym velmi pekne dakujem :)

Capucinko
EnjoyEmotions
05.09.12,08:37
kedze vyska emoc. inteligencie nie je priamo vycislitelna ako napr. IQ, tak sa pokusim aspon prostrednictvom nejakeho grafu prist na nejaky zaver :)
su na nete psychotesty, ktore mozno urcia blizsie info ako tento moj minidotaznicek :)


Dá sa vôbec zmerať niečo také individuálne, ako sú emócie? Odpoveď je áno, emocionálna inteligencia sa merať dá. Robí sa to však odlišne ako pri testoch IQ, kde na každú otázku je len jedna správna odpoveď.Na meranie emocionálnej inteligencie sa používajú psychologické testy, ktoré odhalia črty vašej osobnosti a pomôžu vám pochopiť a spoznať samého seba. Treba byť len úprimný voči sebe a odpovedať pravdivo. Len vtedy dostanete výsledok, ktorý vás bude naozaj odzrkadľovať.

Ak vás zaujíma vaša emocionálna inteligencia, pozrite si stránku http://www.enjoyemotions.sk (http://www.enjoyemotions.sk/) Nájdete na nej bohaté informácie o EQ a môžete si svoju EQ aj otestovať.
Eulalia
05.09.12,09:41
nespamuj, na inzeráty je tu iná sekcia