babicka1
02.12.10,20:13
ahoj chcela by som sa spýtat pred dvoma týždnami som kúpila cs -link kartu dala som ju do opendoxu a išla.teraz mi zmizli niektoré programi tak som sa zaregistrovala a programi čo som mala mat ešte na mesiac sú zakodované čo by som mala ešte urobit aby sa odkodovali? film promo a mix promo lebo by som ich mala mat do 2 januara 2011 tak to mám napísané v mojej zone
lubko6394
03.12.10,06:01
ahoj chcela by som sa spýtat pred dvoma týždnami som kúpila cs -link kartu dala som ju do opendoxu a išla.teraz mi zmizli niektoré programi tak som sa zaregistrovala a programi čo som mala mat ešte na mesiac sú zakodované čo by som mala ešte urobit aby sa odkodovali? film promo a mix promo lebo by som ich mala mat do 2 januara 2011 tak to mám napísané v mojej zone

A volala si im alebo si bola na nete ? Však im zavolaj a rieš to s nimi a nie s nami. Kontakt:
Je potrebné kartu niekde registrovať?

Najneskôr do 1 mesiaca po prvom spustení je nutné kartu zaregistrovať na našich internetových stránkach www.cslink.sk, alebo na zákazníckej linke 02 20 267 267, prípadne odoslaním SMS správy, alebo pošlite vyplnený formulár na našu adresu. Ako náhle bude karta zaregistrovaná, môžete si kedykoľvek objednať akékoľvek predplatné. Objednávku urobíte na našom webe, na zákazníckej linke alebo u našich obchodných partnerov.
babicka1
03.12.10,12:51
ahoj volala som ale už tam neboli,zaregistrovala som sa asi po hodine sa mi odkodovali niektoré ,tie čo som mala mat dvadsat dní pred zaregistrovaní som mala iba 15 dní
misoft
03.12.10,16:53
68285
babicka1
04.01.11,00:14
mohli by ste mi povedat ktorí konrektor je lepší ,
LNB konvertor pre príjem z dvoch družíc z odstupom 3° so zabudovaným DiSEqC prepínačom.Fullband, šumové číslo 0,2 dB.
monoblock 4° pre príjem z dvoch družíc ASTRA19,2 a ASTRA 23,5. podla čoho sa to určuje je lepší s DiSEqC prepínačom ,alebo bez neho
220870
04.01.11,06:07
Odporúčam.Túto otázku zadajte do sekcie počítač.
lubko6394
05.01.11,12:50
mohli by ste mi povedat ktorí konrektor je lepší ,
LNB konvertor pre príjem z dvoch družíc z odstupom 3° so zabudovaným DiSEqC prepínačom.Fullband, šumové číslo 0,2 dB.
monoblock 4° pre príjem z dvoch družíc ASTRA19,2 a ASTRA 23,5. podla čoho sa to určuje je lepší s DiSEqC prepínačom ,alebo bez neho

Ako vidím snažíš sa. Takže, všetko závisí od tvojho openboxu. Ak má 2 tunery a tie boxy máš 2 tak potom ten monoblok 4.
Ale pravdepodobne máš len jeden vstup - to je ten kablik medzi Openboxom a LNB, takže ak chceš prijímať súčasne astru 19 aj 23 dá sa to bud motorom, alebo tým prepínačom diseqc. Pozri teda návod na openbox, kde sa dozvieš čo budeš musieť spraviť, aby si to rozchodila, obvykle je to v menu inštalácia, kde sa dajú nastaviť LNB a aj diseqc. Tam si budeš musieť nastaviť odkiaľ má openbox prijímať, či z 19 alebo 23 a teda na ktorý LNB sa má prepnúť. V princípe ten prepínač diseqc ti pre 19 využije prepnutie LNB 1 a pre 23 LNB 2. šum 0,2 je v poriadku, aj ked ich majú šmejdy aj značky, ale pre väčšinu divákov je to jedno, význam to má len pre exotické družice alebo príliš malé paraboly. Kedže si sa sem dostala z digi, tak počítam, že máš parabolu 80 cm, čo ti z astier stačí aj na šum 1,0.