pivko
03.12.10,05:51
Donedávna tu sme tu mali jedného aktívneho:mad:člena, čo sa zapájal do každej témi a provokoval , pod nickom Laco-monter. Na 99% som si istý že sa sem vrátil pod nickom Piťko-amater:mad:
bikam
03.12.10,05:55
Pointa?
Marína
03.12.10,06:18
Donedávna tu sme tu mali jedného aktívneho:mad:člena, čo sa zapájal do každej témi a provokoval , pod nickom Laco-monter. Na 99% som si istý že sa sem vrátil pod nickom Piťko-amater:mad:
Dobré ráno.;):)
katarina.j
03.12.10,06:32
Donedávna tu sme tu mali jedného aktívneho:mad:člena, čo sa zapájal do každej témi a provokoval , pod nickom Laco-monter. Na 99% som si istý že sa sem vrátil pod nickom Piťko-amater:mad:
Nechápem, z akého dôvodu otvárate tému, ktorá nemá pointu (ZMYSEL), to, či sa tu objaví niekto pod iným nickom-tomu sa zabrániť nedá...tak ako každý portál je verejný a zároven tajný (každý vystupuje pod svojim nickom a zadáva o sebe niekedy žiaľ aj nepravdivé údaje). Tak naozaj neviem,čo tou témou chcete sledovať....mimochodom v slove "témi" má byť "y"...pekny den:)
jacekova
03.12.10,07:09
ja som si do konca na 100% istá a vôbec ma to netrápi.... sú tu snáď iné témy, ktoré treba riešiť a nie toto.... to možno tak v šuťaku
Tweety
03.12.10,07:16
ja som si do konca na 100% istá a vôbec ma to netrápi.... sú tu snáď iné témy, ktoré treba riešiť a nie toto.... to možno tak v šuťaku
Už NEPOLEMIZUJTE , je to Laco-amatér. Len nepochopím, že ako môže jeden vylúčený, byť ihneď prihlásený pod iným nickom, ako sa to potom overuje?
Stanislav 1975
03.12.10,07:18
už NEPOLEMIZUJTE , je to Laco-amatér.

Dobří holuby se vracejí...
veronikasad
03.12.10,07:20
Už NEPOLEMIZUJTE , je to Laco-amatér. Len nepochopím, že ako môže jeden vylúčený, byť ihneď prihlásený pod iným nickom, ako sa to potom overuje?
ak som si dobre všimla hneď po vylúčení, druhý nick bol založený podstatne skôr ako bol Laco montér vylúčený. Fungoval súčasne pod dvomi nickami, len pod tým druhým neprispieval ...
buchač
03.12.10,07:25
Donedávna tu sme tu mali jedného aktívneho:mad:člena, čo sa zapájal do každej témi a provokoval , pod nickom Laco-monter. Na 99% som si istý že sa sem vrátil pod nickom Piťko-amater:mad:

...keby len JEDNÉHO ...

Viac RÝB tu bolo...;):D:D:D
DanielaSL
03.12.10,07:32
ja som si do konca na 100% istá a vôbec ma to netrápi.... sú tu snáď iné témy, ktoré treba riešiť a nie toto.... to možno tak v šuťaku

Pokiaľ by bola z neho na šuťáku len zábava..tak nevidím dôvod ani tam....;)
Halli
03.12.10,08:36
Dobré ráno.;):)

júúj zase jedna dobrá téma a poznámka k nej. :D
Stanislav 1975
03.12.10,08:59
len tak mimotemy- laco montér mi zostal dlžný flašku vína, asi zabudol...:mad:
Halli
03.12.10,09:02
Aj mnéééé...komu ešte?? :D:D, pridajte sa :D
evuš
03.12.10,09:06
Mne síce nedlží, ale keď už chce rozdávať, môže prihrať jednu i mne - ide víkend, radi si posedíme a pripijeme s manželom :D:D:D
pepsikova
03.12.10,09:23
...ak sa nudíte, pošlem vám moju úlohu z kombinatoriky...aspoň budete mať čo riešiť!..
Halli
03.12.10,09:34
Pepsi nenudíme sa , ale fľaška vína sa vždy zíde a nemusím pri tom vôbec rozmýšľať :) zjavne si aj ty zvedavá, čo sa tu deje :D