maminulka
03.12.10,22:10
Bola som psychologicky znalecky vyšetrená. V posudku nie sú však uvedené žiadne výsledky testov, ktoré som robila. Akou oficiálnou cestou sa k týmto výsledkom dostanem? Dosť súrne to potrebujem. Ďakujem za každú radu.....
buchač
04.12.10,10:30
Bola som psychologicky znalecky vyšetrená. V posudku nie sú však uvedené žiadne výsledky testov, ktoré som robila. Akou oficiálnou cestou sa k týmto výsledkom dostanem? Dosť súrne to potrebujem. Ďakujem za každú radu.....

Každý posudok má nejaký výsledok ...o znaleckom ani nevravím ..

Len ide o to , čo si pod tým pojmom " výsledok " predstavuješ ..?

Napríklad znalecký posudok na nehnuteľnosť - dom s prístavbami a pozemkom má za výsledok ohodnotenie tejto určitú sumu ...poprípade sumy , ktoré sú dopodrobna rozpísané podľa jednotlivých častí ...

Takže , ešte raz .

Čo si pod týmto výsledkom predstavuješ ?
Nejaké IQ , alebo čo ...???

Ozaj ...a výsledok len od psychológa si pýtaj , znalca .
Predsa , o Teba sa jedná ...máš naň nárok .
Leda že ?????
maminulka
10.12.10,14:08
Asi si myslel zavery, to je jasne, ze posudok musi mat.
Ja som myslela tie vysledky na zaklade ktorych dospel psycholog k tym zaverom....Napriklad vyhodnotenie testov a pod......
terezamaria
10.12.10,14:46
Asi si myslel zavery, to je jasne, ze posudok musi mat.
Ja som myslela tie vysledky na zaklade ktorych dospel psycholog k tym zaverom....Napriklad vyhodnotenie testov a pod......

Veď choď za psychológom a skús sa ho spýtať, podľa čoho prišiel k záveru, ktorý do správy napísal. Je ovšem na ňom, či Ti bude odpovedať a či sa vyjadrí k testom, ktoré si robila.
buchač
10.12.10,15:27
Asi si myslel zavery, to je jasne, ze posudok musi mat.
Ja som myslela tie vysledky na zaklade ktorych dospel psycholog k tym zaverom....Napriklad vyhodnotenie testov a pod......
Na akom základe ???
Ak boli nejaké testy , tak tie vyhotovili viacerí odborníci na základe dlhoročných poznatkov . Podotýkam , že takéto sú , nazval by som , svetových poznatkov ...

Neverím , že by si dovolil len tak nejaké svoje názory dať ...ešte vždy vravím o testoch .

Záver správy je ale iný , tam je v podstate zhrnutie všetkého , t.j. testov , osobného pohovoru s posudzovaným .

Ale každý názor je je len "subjektívny" ...neviem , o čo Ti ide , nie je spomenuté , za akým účelom bolo vyšetrenie vypracované , no jedno je isté .
Ak nesúhlasíš s tým záverom , respektíve máš iný názor ...hm , vždy sa môžeš obrátiť na iného .