crimses
04.12.10,10:28
cawte chcel by som sa spýtať ako najrýchlejšie napálim film z pc na DVD pretože ked to robím cez nera tak to dlho trvá dakujem.
kergulaan
04.12.10,09:32
Co myslis pod pojmom dlho? Koko minut?
crimses
04.12.10,09:54
do 2 hod.
Arnold123
04.12.10,10:22
Pravdepodobne ten film musí najprv prekonvertovať na iný formát, aby ho bolo možné prehrať.
Fero11
04.12.10,10:24
cawte chcel by som sa spýtať ako najrýchlejšie napálim film z pc na DVD pretože ked to robím cez nera tak to dlho trvá dakujem.
Napis nam presny postup ako to robis
Stevo5
04.12.10,10:51
A tiež napíš v akom formáte je film teraz (akú má príponu) a ako ho chceš mať na DVD. Ako VideoDVD? Alebo stačí ako DATA (AVI)?
Agostino
04.12.10,17:59
Vôbec tomu nechápem, že ako ti môže trvať napálenie jedného DVD filmu dve hodiny. Veľmi ťažko je na túto otázku odpovedať.
misoft
04.12.10,18:25
Vôbec tomu nechápem, že ako ti môže trvať napálenie jedného DVD filmu dve hodiny. Veľmi ťažko je na túto otázku odpovedať.
Ale mohlo by. Čo ak má nastavený PIO mód a nie DMA? vtedy to ide pomalšie.
Pred časom aj ja som napaľoval 1 3/4 hod. film, až kým som nezistil, že som mal pre IDE nastavené na PIO - to som nedosiahol vyššiu rýchlosť napaľovania ako 2x. Keď som to potom urobil, ako má (DMA), tak potom to frčalo jedna radosť.
Flinstone
04.12.10,19:36
aj keď je rýchlosť zápisu 2x tak to trvá okolo polhodinu... tam bude problém inde... skôr v tom, že nemá v správnom formáte alebo veľkosti a Nero to upravuje
xM4tHeWx
05.12.10,16:10
nevím či poradim dobre a či to nebude odveci ale skús si sitiahnut convert xtodvd4 fakt neviem či to pomože ale je to lepšie v kvalite a da ti to do DVD formatu z AVI takže ti to bude možno napalovat chvilšie nwm skus to..
misoft
05.12.10,16:13
Prevod z *.avi do DVD formátu robí i DVD Flick (žiaľ, je platený) a v ňom sa dá nastaviť aj menu pre DVD
Luboš275
06.12.10,21:21
Kedysi som to robil aj ja , vyskúšal som veľa dostupných programov .Ale som to vzdal .Je to zbytočne komplikované a kvalita filmu keď sa z AVI(DivX,XviD) robí
DVD je úplne rovnaká.Najradšej napalujem cez Ashapoo Burning Studio 6 FREE.
Je jednoduchšie ako Nero.Netreba nič nastavovať ani kontrolovať.
Ak máš prehrávač iba na DVD ,kúp si prehrávač aj na DivX !Na jedno DVD sa ti vojdu 4 filmi AVI formáte. A nemusíš nič konvertovať.
Chobot
07.12.10,08:05
Kedysi som to robil aj ja , vyskúšal som veľa dostupných programov .Ale som to vzdal .Je to zbytočne komplikované a kvalita filmu keď sa z AVI(DivX,XviD) robí
DVD je úplne rovnaká.Najradšej napalujem cez Ashapoo Burning Studio 6 FREE.
Je jednoduchšie ako Nero.Netreba nič nastavovať ani kontrolovať.
Ak máš prehrávač iba na DVD ,kúp si prehrávač aj na DivX !Na jedno DVD sa ti vojdu 4 filmi AVI formáte. A nemusíš nič konvertovať.

Svätá pravda. Je nepraktické robiť z .avi filmu video DVD. Zaberie to celý disk, kvalita sa nezvýši a je s tým kopec práce. DVD prehrávače, čo neprehrajú DivX sú pomaly prežitok ako kazetový magnetofón alebo CD prehrávač bez podpory MP3. Tiež asi nikomu nenapadne robiť hudobné CD disky.