Agostino
04.12.10,15:24
Zhruba asi pred rokom som si kúpil USB kľúč A-DATA PD16 8GB Blue, no napriek všetkým očakávaniam, čo som si o ňom počul som bol z neho úplné sklamaný. Rýchlosť zápisovania je o polovicu nižšia, ako je udávaná v parametroch. No najhoršia vec je na ňom, že pod hliníkovým krytom mi pomaly začína odpadávať umelá časť, ktorá vôbec nedrží. Pokúšal som sa to prilepiť ale postupom času mi stále odpadné.
Mám to isť reklamovať, keď je ešte v záruke?
Stevo5
04.12.10,17:29
Mal si to reklamovať, ešte predtým ako si sa to pokúšal zalepiť. Teraz ťažko budeš dokazovať že si to nespôsobil ty. Je to neoprávnený zásah do výrobku. Ale skús, pri serióznom obchodníkovi možno pochodíš dobre.
tranzistor20
05.12.10,06:40
Podla mna nepochodi..... Mechanicke poskodenie vyrobku ti nik nezreklamuje... navyse ..sekundove lepidla obsahuju chemiu ktora rozleptava plosne spoje... Ak je obchodnik seriozny tak to da zreklamovat jeho dodavatelovi ...ale dodavatel to moze prijat ako neopravnenu reklamaciu..a tym padom by si za to obchodnik riplatil...pred par rokmi som si s niecim podobnym dobre zabohoval-zakristoval.... Tot moj nazor

Tebe s tym klucom odporucam...skus zmenit typ particie ak tam mas FAT32 na NTFS... ta sa chova na klucoch trocha rychlejsie...ale bohuzial, neprecita ju cokolvek ako je to pri formate FAT32