premiko
05.12.10,12:38
Prajem dobry den,

prosim o radu, mam problem pri tlaci z pdf, kedy mi tlaci nezmyselne znaky.Zistil som na nete:

Niektoré PDF dokumenty (hlavne vytvorené iným programom, napr. PDFCreator) pri vytlačení na papier cez program Acrobat Reader tlačia nečitateľné znaky namiesto písma. Tento problém vyriešite nasledujúcim nastavením,vo vlastnostiach tlače nastaviť tlač "ako obrázok" a dokumenty sa budu tlačiť správne.

Mam Adobe Acrobat 9 Pro i skusil natiahnut Adobe Reader 9 Sk, ale ten dokument, co potrebujem vytlacit sa mi tymto postupom nedari nijako vytlacit, stale tlaci nezmyselme znaky

Pritom ine dokumenty idu v pohode, problem z tlacou inak ziadny problem
Da sa to nejako vobec nastavit?

(Inak ide o dokument upnuty prave tu , v dokumentoch :mad:
Názov súboru: Priepustka (23.1 KB) Autor: miro_l (Pridal miro_l))

Ozaj miro_I v com si to preboha robil ???????? !!!
Vlado40
05.12.10,12:08
Stiahol som ,vytlačil v Adobe 9Pro a žiadný problém.Zobrazuje sa Ti ak ho otvoríš správne.Ak áno ,tak by som chybu hľadal aj v nastavení tlačiarne.Dokument som iba otvoril v Adobe reader 9Pro a uložil ako Priepustka skúška.
premiko
05.12.10,12:15
zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

nerozumiem tomu
Vlado40
05.12.10,12:22
zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

nerozumiem tomu

Aj ten čo som upol teraz Priepustka skúška.
Vlado40
05.12.10,12:38
Skús to v tomto programe CutePDF:
http://www.cutepdf.com/products/
Dáša_
05.12.10,13:19
zobrazi sa mi normalne, citatelne, nejde vytlacit, len zmeska "cinskeho caju", pritom iny dokument ide vytlacit ok, tak preto sa pytam kde moze byt problem, ak by bol v tlaciarni, nerobilo by to i pri inych dokumentoch s pdf?

nerozumiem tomu

potrebuješ nižšiu verziu adobe
Stevo5
05.12.10,13:20
premiko
teraz som skúsil ten dokument vytlačiť priamo zo stránky a tlač v poriadku. Tiež som ho stiahol do PC, otvoril v AcrobatReaderi 9.4.1 SK a tiež to vytlačilo v poriadku. WinXP SP3, komplet update.
Niečo nebudeš mať v poriadku v nastaveniach tlače alebo v AR. Ale aj tak mi nejde do hlavy že píšeš že iné pdf ti vytlačí dobre.
KoxXxo
05.12.10,13:25