peter9998
05.12.10,16:56
Zdravim vas,
kam sa chystate na silvestra? ja ako kazdy rok navstivim duchonka land nakolko som z nr nie je to daleko super prostredie, personal a svedske stoly pocas silvestra :) xxxxx... vy kam idete?
pivko
05.12.10,16:33
Do tepla;) Bali
buchač
05.12.10,17:16
Do tepla;) Bali

Do .... , aj keď "tam" je tiež teplo...ale Bali to rozhodne nie je ...:rolleyes:
Lenka1979
05.12.10,17:21
"papučky" s rodinkou, pohoda...kľud... chlebíčky.. koláčiky... De Luxe... a domáci ohňostroj so susedmi... ;););)
pivko
05.12.10,17:27
De Luxe nemám rád , je to lepidlo.
Lenka1979
05.12.10,17:31
... ja to rada mám :-) i keď "lepidlá" nezvyknem piť :-))))
lujza.j
05.12.10,18:25
ja bez ohňostroja /bojím sa týchto záležitostí/ a bez susedov, moji susedia sú "opálení" a je ich fakt dosť:) ale ian by mi bodlo aj to Bali vyhriala by som si kosti fakt to potrebujú:):)
pepsikova
05.12.10,18:42
..ja tento rok štartujem moju novú motorovú metlu zn. rombamet a fičím do Álp, najlepšie niekde, kde je kopa snehu a nie je mobilný signál a kde mi spadne dobre prepečený holub priamo až do(tam), sám sa zaleje kvalitným šampusom a kde pepsikoláčovi nebudú trhať jeho fajnové ušká delobuchy a kadejaké pliagy rachejtle!...a kde nikto- ale fakt nikto! odo mňa nebude chcieť kopce jednohubiek, šniclí a hory šalátu...tam idem!...veru, tam idem vo svojich odvážnych snoch už asik desať rokov...a nakoniec vždy zostanem doma...milujem svoje papučky!..tak..(za lásku k papučiam by mali zatvárať!!!)
Heni
06.12.10,16:00
Zdravim vas,
kam sa chystate na silvestra? ja ako kazdy rok navstivim duchonka land nakolko som z nr nie je to daleko super prostredie, personal a svedske stoly pocas silvestra :) http://stretavky-silvester.duchonkaland.sk/ vy kam idete?

Peťo, toto mi dosť silno pripomína reklamu...
ale kedže "ako každý rok" navštíviš toto zariadenie, tak určite v galérii medzi fotkami zabávajúcich sa hostí si aj ty... no, daj link... ;)
pivko
06.12.10,16:55
Originál reklama
alaya1
13.12.10,09:49
Neviete poradit nieco nie drahe pre dvoch chlapcov 24 rocnych na Silvestra?nejaky bazen, strava a pod. vychod Sl.vyhoda.
Nelyzuju, chceli ist do Egypta, no je to drahe. Prave sa rozisli s frajerkami a chcu sa mi nasackovat k nam do bytu-))
verisha
15.12.10,11:19
My s priateľmi uvažujeme nad chalupou v Zákopčí na Kysuciach - sme 3 rodiny, každá s 2 deťmi a táto nás zaujala práve svojou kapacitou, pretože pomestiť toľko ľudí na chalupe na samote nie je veru ľahké. Táto aspoň na webovej stránke uvádza kapacitu 15 ľudí, pekné prostredie, aj možnosť lyžovať.. Nemáte s ňou niekto skúsenosti?
verkaz
15.12.10,11:21
Už aby to bolo, budem doma v papučiach s vnúčatami a čakať na ohňostroj, lebo môj psík bude mať zase šoky.
Vlastas
15.12.10,11:38
Na vlastnej chate s manželom a s dcérami( synovia majú vlastnú zábavu), so zaťom a s 5 mesačnou vnučkou. Máme super susedovcov, nakúpite "vybuchovačky", veľa jedla, pitia a dobrá nálada. Určite večerné lyžovanie alebo sánkovanie. Možno sa pridajú aj svatovci.
erzet
20.12.10,08:21
Nemôžem nájsť nejakú silvestrovskú zábavu, obyčajnú zábavu v okolí Dubnice, Teplíc. všetko je s pobytom. Keď sa môžem tak vyjadriť, pre starších a pokročilých.