majjkaa
05.12.10,18:56
Prosím Vás pekne hoďte mi tu niekto spoľahlivý link na free stiahnutie tohto Nera smartstar. Blúdim po nete a nedarí sa mi ho stiahnuť. Ďakujem
majjkaa
06.12.10,12:38
To sa naozaj nikto nenajde kto by vedel poradiť?? Pleaseeee :)
Chobot
06.12.10,13:06
Prosím Vás pekne hoďte mi tu niekto spoľahlivý link na free stiahnutie tohto Nera smartstar. Blúdim po nete a nedarí sa mi ho stiahnuť. Ďakujem

Čo to chceš majka? Nero Smartstart nie je aplikácia, je to len úvodná obrazovka aplikácie Nero, ktorá obsahuje viacero podaplikácií, napr. Nero Vision, Nero Sound Trax, Nero ShowTime, Nero Expres.... Ak chceš komplet Nero niektorú verziu, tak to je platené. Ak chceš nejaký free napaľovací soft, tak si stiahni inú aplikáciu. SAmotné Nero Smartstart ti je nanič, samostatne to ani nestiahneš, jedine v balíku aplikáciií Nero.

AK chceš zadarmo niečo, čo je platené, tak tu si na nesprávnom mieste. Netvrdím, že sa to nedá zohnať, ale tu ti nemôžem povedať, kde to nájdeš. Ak chceš černotu, tak si to musíš vedieť pohľadať. Softvérové pirátstvo nemôžeš takto verejne prezentovať.
PotPalo
06.12.10,13:07
Čo to? Nero Smartstart? To je ako by si chcela niekde zdarma stiahnuť ponuku štart do Windowsu:D:D:D

Ale teraz vážne. Nero Smartstart je súčasťou programového balíka Nero Burning Rom. Je to len spúšťač (ako je ponuka štart vo Windowse), ktorý spúšťa rôzne Nero aplikácie s rôznymi parametrami (aby sa to nemuselo nastavovať ručne). Inými slovami: je to "Wizard", čiže sprievodca.

Edit: Chobot, si ma predbehol, písali sme súčasne.
Edit2: majjkaa, hľadaj radšej Nero Burning Rom.
Braňo
06.12.10,14:30
Chobot
06.12.10,14:48
http://www.nero.com/eng/downloads-nbl-free.php

Braňo, súhlasím, ale musím pre majku doplniť, že sú tam obmedzenia:

Restrictions:

This version of Nero BurnLite 10 contains simply data burning and disc copying features for CDs and DVDs. Additional features and functionality are available with an upgrade to Nero Burning ROM or Nero Multimedia Suite 10.

To znamená, že touto free verziou Nera je možné len napaľovať dáta na CD a DVD disky a kopírovať CD a DVD disky (toto umožňuje aj Window Explorer pod Windows XP a vyššie). Je to len oklieštená verzia Nera. Ak potrebuješ napaľovať napr. obrazy diskov, vytvárať DVD filmy, hudobné CD alebo iné funkcie, tak tieto sú v Nero BurnLite blokované.

TO je ako keby si dostala tranzistor, na ktorom je naladená stále len jedna stanica. AK by si chcela chytať iné stanice, musela by si si to dokúpiť.
Braňo
06.12.10,14:50
Ja osobne odporúčam Ashampoo burnstudio 10
majjkaa
06.12.10,16:12
Aaaahojte! :)))
Ja som mala Nero neviem presne verziu ale ikonka bola nazvana ze Nero SmartStart, ale omylom mi to zmazali......tak som myslela ze staci to stiahnut znovu Nero Smartatart :)). Bolo v tom nero vision atd...potrebujem konvertovat avi.
Tak uz viem Dakujem za vysvetlenie :))
S tou "cernotou" som si to neuvedomila.....to ma naozaj mrzi!
Chobot a PotPalo nerobte si zo mna srandu hej? :) ale nie vazne vdaka za vase rady s nadychom srandy :))) cus! ostatnym tiez dik!!!
Chobot
07.12.10,07:36
Aaaahojte! :)))
Ja som mala Nero neviem presne verziu ale ikonka bola nazvana ze Nero SmartStart, ale omylom mi to zmazali......tak som myslela ze staci to stiahnut znovu Nero Smartatart :)). Bolo v tom nero vision atd...potrebujem konvertovat avi.
Tak uz viem Dakujem za vysvetlenie :))
S tou "cernotou" som si to neuvedomila.....to ma naozaj mrzi!
Chobot a PotPalo nerobte si zo mna srandu hej? :) ale nie vazne vdaka za vase rady s nadychom srandy :))) cus! ostatnym tiez dik!!!

Ak si si zmazala len ikonu, tak program ti zostal na disku. Ty si zmazala len odkaz na program, nemusíš znovu sťahovať a inštalovať celého Nera. Podľa všetkého si program neodinštalovala.

Daj si vyhľadať na disku C: slovo "NERO" a nájde ti program, ktorým sa spúšťa úvodná obrazovka Nera. Bude to niekde v adresári C:\Program files\...

Sprav si z toho programového súboru znovu odkaz na ploche všetko ti pôjde tak, ako predtým.
KoxXxo
07.12.10,08:21
Alebo klikni na Štart- Všetky programy- nájdi Nero- po kliknutí naň sa rozbalia všetky súčasti Nera, ktoré máš nainštalované. Klikni na tú ktorú chceš mať na ploche pravým tl. myši a Odoslať kam- Pracovná plocha-vytvoriť odkaz.

http://img88.imageshack.us/img88/1103/beznzvusw.jpg
majjkaa
07.12.10,16:02
Chlapci ste super ze sa starate! :) Nero mam zmazany uplne cely, neviem ako k tomu doslo, ani sa uz radsej asi nechcem dozvediet, lebo by ma po.....:) A teraz nie a nie nainstalovat nejaky schopny program, bud obsahuje virus alebo zle seriove cislo no horor...!! papaa
Stevo5
07.12.10,16:14
A skúsila si niečo čo je pre domáce použitie zdarma?
Napríklad balík Ashampoo Burningstudio Free:
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/ashampoo-burning-studio-free/?g[hledano]=napalovaci%20%20program&g[oz]=6.77

Alebo CD BurnerXP:
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/cdburnerxp-pro/?g[hledano]=napalovaci%20%20program&g[oz]=4.3.8.2474&g[up]=Pro

Vírusy tam nie sú, sériové čísla nepotrebuješ, vyskúšaj.

P.S. Nero je zmazaný, nevieš ako, ak to bolo len zmazané a nie korektne odinštalované, na disku ti zostalo mnoho adresárov a súborov z Nera. Nehovoriac o stovkách!! záznamov v registroch Windows. To všetko ti len zaberá miesto, spomaľuje počítač. Niekto skúsený (alebo ty...?) by sa ti na to mal pozrieť a poodstraňovať tie zbytky.
majjkaa
07.12.10,17:16
Stevo5 ano ano ja som uz vsetko poodstranovala az potom som zacala s hladanim noveho. A Dakujem Ti za pomoc nieco vyskusam :)
AntekaK
13.02.13,05:14
Dobrý deň, poradíte mi prosím Vás, ktorý "Nero" free by som si mohla stiahnuť pre operačný systém Windows 7? Ďakujem.
misoft
13.02.13,10:01
AntekaK
13.02.13,12:33
Ďakujem za odpoveď