mataklinec
06.12.10,10:34
Dobrý den, dna 24,11 .2010 ukončila somnou agentúra prac. pomer v 3 mesačnej skúšobnej dobe, ale žiadne papiere o výpovedi mi nedali podpisat a ani do dnešného dna mi nič neposlali.. Dna 29.11.2010 som mal úraz a ostal som na marotke, ktorá stále trvá. Marotku som zaslal aj do agentúry. Dnes ma telefonicky kontaktovali, aby som prišiel podpisat ukoncenie pracovného pomeru, a iné náležitosti ohladom danového bonusu. Chcem sa opýtat či som v ochrannej lehote a či mám podpísat vypoved aj ked marodím. Ešte ma zaujíma kedy sa mám zaevidovat na urade práce, či počas marotky, alebo po jej ukončení.

Dakujem
Tweety
06.12.10,09:41
Dobrý den, dna 24,11 .2010 ukončila somnou agentúra prac. pomer v 3 mesačnej skúšobnej dobe, ale žiadne papiere o výpovedi mi nedali podpisat a ani do dnešného dna mi nič neposlali.. Dna 29.11.2010 som mal úraz a ostal som na marotke, ktorá stále trvá. Marotku som zaslal aj do agentúry. Dnes ma telefonicky kontaktovali, aby som prišiel podpisat ukoncenie pracovného pomeru, a iné náležitosti ohladom danového bonusu. Chcem sa opýtat či som v ochrannej lehote a či mám podpísat vypoved aj ked marodím. Neide o výpoveď ale o skončenie PP v SD, to je možné aj počas PN. Ešte ma zaujíma kedy sa mám zaevidovat na urade práce, či počas marotky, alebo po jej ukončení.
Až po ukončení PN.
Dakujem
V texte.
katka50
06.12.10,10:16
Dobrý den, dna 24,11 .2010 ukončila somnou agentúra prac. pomer v 3 mesačnej skúšobnej dobe, ale žiadne papiere o výpovedi mi nedali podpisat a ani do dnešného dna mi nič neposlali.. Dna 29.11.2010 som mal úraz a ostal som na marotke, ktorá stále trvá. Marotku som zaslal aj do agentúry. Dnes ma telefonicky kontaktovali, aby som prišiel podpisat ukoncenie pracovného pomeru, a iné náležitosti ohladom danového bonusu. Chcem sa opýtat či som v ochrannej lehote a či mám podpísat vypoved aj ked marodím. Ešte ma zaujíma kedy sa mám zaevidovat na urade práce, či počas marotky, alebo po jej ukončení.

Dakujem
Kópiu začiatku PN doruč aj do zdravot. poisťovne a potom aj ukončenie PN.