mio001
06.12.10,12:04
Dobry den,

sme firma zaoberajuca sa tvorbou web stranok a eshopov.

Mame zaujem spustit eshop avsak nevieme s cim sa presadit.

Hladame cloveka, kt. by bol seriozny a spravoval eshop na zaklade partnerskej zmluvy.

O zisk sa chceme delit. Vlozime eshop z nasej strany a z druhej strany zvysok, podla dohody.

Viac info cez rychle spravy.

Najlepsie clovek z TN kraja.

Dakujem.

M.
padro
06.12.10,12:03
tak to si to ako predstavujete? :)))) ... spravit eshop je na eshope viac menej ta jednoducha cast,... ale vediet co predavat komu a ako tak to uz je o inom. to mi teda hlava nebere ze naco by sa mal niekto s vami delit :)
mio001
06.12.10,12:26
Niekto mozno nema financie na samotnu tvorbu eshopu.

Chceme spustit eshop uz vyse pol roka, len stale nam chyba ten "spravny tovar".

Cerpal som z porady uzitocne informacie a tak ma napadlo, ze to mozem skusit aj takto. Uvidim, co z toho vznikne.

Dakujem za Vas prispevok.
camozzi
06.12.10,13:56
Trosku nepomer. Z vasej strany "len" dodanie systemu a zo strany spolocnika sprava obchodu? Hm... vidim to na pomer 80:20 vo vas prospech a teda spolocnik by bol v dost velkej nevyhode. Ved si zvazte: kontakt s dodavatelmi zakaznikmi, uctovnictvo, balenie tovaru, riesenie reklamacii, reklama, marketing OPROTI: spojenie sablony s hotovym CMS systemom +/- moduly.
To si rovno niekto moze prenajat eshop a byt sam sebe panom bez kadejakych zbytocnych zmluv.
mio001
06.12.10,15:26
Nespominal som ani konkretne podmienky a diskusia sa aj tak ubera nespravnym smerom.

No nic nechajme to tak, vidim, ze podpora z vyroby eshopu padla na neurodnu podu.

Pekny den.
padro
06.12.10,15:41
ved si uvedom co to je za nezmysel?.. nemat na system eshopu ale mat na tovar, reklamu a podobne,... to neviem co za eshopy robite ale asi ani nemate tusenie potom ako to funguje,... tych 20 eur za mesiac uz snad niekde najde... je to proste nezmysel.