sotka
06.12.10,18:35
Rada by som sa spýtala na Váš názor.
Kúpila som si zimnú bundu (150 eur) a po pár týžďnoch používania som si všimla, že sa mi na vnútornej strane rukáva poškodzuje látka, pretože sa mi pri zapínaní bundy zachytáva rukáv do suchého zipsu ktorý je na pri normálnom zipse.Taktiež sa mi takto poškodzuje aj časť ramena kde zips dopadá pri rozopnutom golieri. Bunda sa nedá zapnúť bez toho že by došlo ku kontaktu, snažila som si dávať pozor ale ono sa to stále viac a viac zachytáva. Myslíte si že by mi uznali reklamáciu keď sa jedná o mechanické poškodenie, ale to je spôsobené tým že tam použili nevhodný suchý zips? Oplatí sa mi tam vôbec ísť vadiť? :)
Ďakujem za názory...
Oliwa
07.12.10,09:05
No skúsiť to môžeš, aj si vypýtať reklamačný poriadok a zistiť, čo sa v ňom píše a čo považujú za chyby odstrániteľné a neodstrániteľné... Za 150 eur to za pokus určite stojí... A ak nie, existuje aj taká inštitúcia ako Slovenská obchodná inšpekcia - ak nebudú ústretoví, skús ich medzi rečou spomenúť...
Len aby Ti netvrdili, že je to "samopoškodzovanie sa" bundy, za čo oni nenesú zodpovednosť.
Veď keď v tejto republike môže prísť k "samoúnosu", tak možné je asi všetko.
Prípadne ak by Ti tvrdili, že si tú bundu nevieš správne obliecť, nech Ti k nej pribalia nejakého asistenta ako bonus :D, čo Ti ju bude pomáhať obliekať a zapínať. :)
Držím palce. ;)
Chobot
07.12.10,12:09
Rada by som sa spýtala na Váš názor.
Kúpila som si zimnú bundu (150 eur) a po pár týžďnoch používania som si všimla, že sa mi na vnútornej strane rukáva poškodzuje látka, pretože sa mi pri zapínaní bundy zachytáva rukáv do suchého zipsu ktorý je na pri normálnom zipse.Taktiež sa mi takto poškodzuje aj časť ramena kde zips dopadá pri rozopnutom golieri. Bunda sa nedá zapnúť bez toho že by došlo ku kontaktu, snažila som si dávať pozor ale ono sa to stále viac a viac zachytáva. Myslíte si že by mi uznali reklamáciu keď sa jedná o mechanické poškodenie, ale to je spôsobené tým že tam použili nevhodný suchý zips? Oplatí sa mi tam vôbec ísť vadiť? :)
Ďakujem za názory...

mimotemy

Suchý zips je sviňa.... ničí kravaty jedna radosť (vyťahuje vlákna), ak sa k nim dostane.