Kacenka_1
06.12.10,19:31
Dobrý večer,
chcem si kúpiť osobnú digitálnu váhu. Chcem niečo jednoduché, nemusí merať tuky ... Vie mi niekto poradiť akú značku? Čítala som veľa diskusií a recenzií a veľa ľudí písalo, že digitálne váhy nevážia presne. Vaše názory mi pomôžu.
Ďakujem
Flinstone
06.12.10,18:58
kúpil som tú čo predávali na Slovnafte za nálepky z tankovania... Tuším bola do 20eur. Je digitálna, o presnosti si nerobím ilúzie, ale na porovnávanie hmotnosti určite stačí, takže ak nechceš presnú, stačí lacná.
Možno neukáže správne tvoju váhu, ale ak priberieš, resp. schudneš zbadáš.
jelalim
06.12.10,19:23
Mam lacnu digitalnu vahu z tesca, znacky Tesco.
Myslim si, ze meria dost presne. Ked sa odvazim 10x za sebou, tak ukaze 10x rovnaku vahu.

Drobnu odchylku vaha urobi, ak sa jeden krat odvazim a vaha je na parketach, potom ju prenesiem do kupelne na dlazdice a potom ju polozim na koberec.

Vaha dokaze meriat tuky a vseliake vymozenosti, daju sa tam nastavit predvolene hodnoty pre 4 osoby. Ale vsetky tieto vymozenosti som vyskusal jediny krat - ked som vahu kupil a testoval.

Ak by som kupoval vahu znova, kupil by som tiez nieco jednoduche a lacne. Nie je moc nad cim spekulovat. Itak ich vsetky vyrobil Cinan.
Chobot
07.12.10,07:57
Dobrý večer,
chcem si kúpiť osobnú digitálnu váhu. Chcem niečo jednoduché, nemusí merať tuky ... Vie mi niekto poradiť akú značku? Čítala som veľa diskusií a recenzií a veľa ľudí písalo, že digitálne váhy nevážia presne. Vaše názory mi pomôžu.
Ďakujem

Sú určite presnejšie než pružinové (tie časom majú veľkú odchýlku z dôvodu "únavy" pružiny).

A čo myslíš tou presnosťou - chceš vedieť, koľko vážiš na gramy? Lebo digitálne majú škálu zvyčajne 0,1 kg. A či vážiš 75,3 alebo 75,4 kg je myslím jedno. Ak ti dnes ukáže 76,1 a zajtra 76,3, tak si môžeš byť istá, že si pribrala 0,2 kg, alebo si zjedla 3 banány.

Máme tiež digitálnu, tuším ETA a slúži dobre už niekoľko rokov.
zk24
07.12.10,08:01
Dobrý večer,
chcem si kúpiť osobnú digitálnu váhu. Chcem niečo jednoduché, nemusí merať tuky ... Vie mi niekto poradiť akú značku? Čítala som veľa diskusií a recenzií a veľa ľudí písalo, že digitálne váhy nevážia presne. Vaše názory mi pomôžu.
Ďakujem


Ked kupis taku co nevazi presne, aspon sa budes mat na co vyhovorit, ze to vaha zle vazi...

Teda, na vselico si potrpim, ale osobnu vahu som kupila prvu ktoru som nasla... odvaz v tescu na nej 2 kila muky a uvidis ci vazi dobre...
KoxXxo
07.12.10,08:57
Ja som kúpil v Lidli túto:

http://www.lidl.sk/static_content/lidl_sk/images/SK/SK_46737_01_b_20100610125229.jpg
, ale čím ďalej, horšie váži (žeby to nebolo vo váhe?).
zk24
07.12.10,09:15
Ja som kúpil v Lidli túto:


, ale čím ďalej, horšie váži (žeby to nebolo vo váhe?).

Poznam tu kazivost... su strasne kazive tie vahy... ja sa vazim len ked vazim psa... a poviem vam ze ten krpaty pes tusim vazi uz cez 30kg :D :D:D
Kacenka_1
08.12.10,20:05
Váha nemusí vážiť presne na gram, ale čítala som, že niektoré vážia +-5 kg a to sa mi zdá veľa. Ale aj tak Vám ďakujem za názory. Váhu som si vybrala, tak dúfam, že budem spokojná.