zanelbra
06.12.10,20:45
Zdravím. Asi pred mesiacom som kúpil novú TV. Jedná sa o plazmu LG 50PK350. Asi po dvoch týždňoch som začal registrovať hlučnosť samotnej TV. Hlavne pri svetlých scénach.
Nahlásil som to priamo na zákazníckom centre v LG. Samozrejme sa mi hneď ozval servisný technik, ktorý bol u mňa doma a robil merania hlučnosti. Záver jeho meraní ma prekvapil. Pri vypnutej TV bola hlučnosť vyššia, ako pri zapnutej, aj keď pri stiahnutom zvuku. Podotýkam, že pri zapnutej TV som hneď počul vyššiu hlučnosť. Ale technikove merania zaznamenali pravý opak. Nemáte niekto skúsenosti s takým problémom? Mal by som zavolať iného nezávislého technika, aby mi to premeral? Je to dosť nepríjemné, keď sedíte večer a pozeráte TV bez toho, aby ste nerušili spiace deti.
knoflikar
07.12.10,21:37
S tymto problemom som sa uz stretol pri plazme samsung - pri svetlych scenach bol evidentny "brum" bez ohladu na zdroj signalu (antena,AV,...), pri zmene na tmavu scenu sa rusivy zvuk stratil. Bolo to 2x reklamovane, 2x bol privolany technik (vzdy iny) a vzdy dosiel k zaveru ze to tak asi ma byt, myslim ze aj vo vasom pripade maju merak nastaveny "pre seba", tzn. ze vas budu presviedcat ze je to vlastne v poriadku aj ked pocujete ze to v poriadku nie je.
Doporucujem postavit vedla dalsi televizor s rovnakym zdrojom signalu a pri striedavom zapinani obidvoch demonstrovat technikovi ze naozaj je rozdiel bzucania badatelny s cielom vymeny prijimaca prip. vratenia penazi (pri troche trpezlivosti).
V mojom pripade to dotycni po viacerych pokusoch vzdali s tym ze si na to zvykli hoci pripustaju ze ich to stale trochu rusi - hlavne vecer ked je okolo hrobove ticho.
220870
08.12.10,04:44
Reklamovať v predajni.neopravia pýtať späť peniaze.