wifon
07.12.10,08:50
Zdravim Vas,

Obraciam sa na Vas s jednym problemom a neviem ako sa k nemu postavit. Situacia je nasledovna:

Rozbieham vlastnu znacku oblecenia pre mladych. Veci sa vyrabaju na Slovensku davam to jednej firme, ktora veci vystrihne da potlacit, zosije a posle mne...tlac toho oblecenia potom len prefakturuje na mna...cize mam fakturu iba od nich a je v nej vsetko aj potlac. Tak isto to bolo aj v tejto zimnej kolekcii vsetko vyzeralo OK. Veci som uz rozviezol do obchodov a pomaly sa predavaju. Prisiel som vsak na to ze na jednom druhu mikin je potlac totalne nekvalitna a zijde uz po prvom prani! Zistilo sa ze za to mozu ti tlaciary nakolko im odisla nejaka sucast zapekacej pece takze farba nedzri ako by drzat mala! A neviem co teraz s tym! Je to najhorsia vec co sa mohla stat nakolko zacinam a moze mi to poskodit dobre meno! Navyse chyba je na mikinach ktore sa najviac pacia a najviac idu na odbyt..niektore sa uz dokonca aj predali!! Je to patova situacia nakolko firma ktora to sije za nic nemoze a odmieta zodpovednost tlaciary sice zodpovednost prijali no ponukli mi ze mikiny opravia...Neverim vsak tomu, ze sa to da opravit tak aby to nebolo vidno (jednu uz opravovali a je to vidno). Naviac sposob akym to chcu opravit nie je kvalita aku som od nich pozadoval. Zmluvu medzi sebou nemame ziadnu :( ...mam akurat FA. Neviem co teraz kedze sa blizia vianoce a ludia budu viac nakupovat cize stiahnutie z obchodov a oprava by zabrala isty cas (prave ten vianocny) + ako som spominal kvalita tej opravenej potace uz nie je to co som pozadoval. K tomu postovne a to vsetko bude nieco stat. Ak to vsak nestiahnem poskodi mi to meno hned na zaciatku! Ale zas ak by som to stiahol a vymahal vratenie penazi nebol by som na tom stratovy...je to patova situacia neviem ako to vyriesit...pomozete? :)

PS: FA sice mam ale este som je nezaplatil.