polis1
07.12.10,13:37
Dobrý deň

je niekde v programe tlačivo na odsúhlasenie zostatkov v money ?dakujem
polis1
08.12.10,09:29
dobrý deň
takže už som na to prišla..treba to len v programe nastaviť
Mona Lisa
18.02.11,09:02
dobrý deň
takže už som na to prišla..treba to len v programe nastaviť


a kde si to nastavila?
polis1
18.02.11,10:06
takže si to nastaviš..pojdes
1. krok: účtovníctvo-tlačové zostavy-stav záväzkov a pohľadávok

tam sa ti otvorí okienko a dole je že ďalší- a potom sa otvorí okien dalšie a tam zaklikneš:doklady vytlačit v skupinách pre jednotlivé firmy-potom tam dole je-buď závazky alebo pohladávky a tam to odkliknes a daš další-

2.do zostavy budu vstupovať len doklady: a to si tam tak isto odklines podla čoho to chces- stav tlačit ku dnu(akemu datumu)- a hore nad tým tak isto to okienko zaškrtnes. a potom dolu dáš do splatnosti alebo po splatnosti. a ako to budes mat tak odkliknes dalsi-další a das tam pre firmu ktorú to chces a potom das dokončit a a vyberieš si formulár odtial ktorý potrebujes..ja si davám stav závazkov a pohladávok v skratenej verzii

a vytlačís a pošles
Mona Lisa
18.02.11,10:41
takže si to nastaviš..pojdes
1. krok: účtovníctvo-tlačové zostavy-stav záväzkov a pohľadávok

tam sa ti otvorí okienko a dole je že ďalší- a potom sa otvorí okien dalšie a tam zaklikneš:doklady vytlačit v skupinách pre jednotlivé firmy-potom tam dole je-buď závazky alebo pohladávky a tam to odkliknes a daš další-

2.do zostavy budu vstupovať len doklady: a to si tam tak isto odklines podla čoho to chces- stav tlačit ku dnu(akemu datumu)- a hore nad tým tak isto to okienko zaškrtnes. a potom dolu dáš do splatnosti alebo po splatnosti. a ako to budes mat tak odkliknes dalsi-další a das tam pre firmu ktorú to chces a potom das dokončit a a vyberieš si formulár odtial ktorý potrebujes..ja si davám stav závazkov a pohladávok v skratenej verzii

a vytlačís a pošles

Ďakujem vyskušam.
Mona Lisa
18.02.11,10:48
Ďakujem vyskušam.

A ešte nevieš mi poradiť s devízovým účtom v MONEY ?
Nesedí mi 221001 CZK s výpisom. MONEY sa odvoláva na zaokruhlovanie pri kurze na 2des.miesta a mne potom vznikajú rozdiely.
Napr. 24,85 CZK poplatok banke, kurz 26,233CZK a ked si dám pohyby na účte 221001, vypočita 0,95 € pričom prepočet je 0,947 € . Dokonca ani PS mala som mať 602,-CZK a ukazuje mi 600,34 CZK. Kurz na PS je 26,473 CZK.
Aj tam mam rozdiel.
Volala som do MONEY ale vobec mi neporadili, vraj je to dobre. Ale ako je to dobre ked PS mi nesedi/pricom v nastaveniach - bank.účet-je dobre dany PS v CZK 602,-CZK.
Poradis mi?
polis1
18.02.11,12:01
ahoj pozri aké tam máš kotovanie ..mala som s tam taký istý problem aj pri fakturach tak sa pozri v nastavenia-bankový účet a pozri na to kotovanie..
Mona Lisa
19.02.11,16:16
ahoj pozri aké tam máš kotovanie ..mala som s tam taký istý problem aj pri fakturach tak sa pozri v nastavenia-bankový účet a pozri na to kotovanie..

No mám tam priame kotovanie. Ale co to kotovanie vlastne znamena