bubibu
28.11.05,12:12
Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
Tweety
28.11.05,11:19
Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
Mne už dávnejšie doniesol Ježiško Philips s podstavcom a s funkciou žehlenia bez šnúry. Som s ňou veľmi spokojná, len neviem, či niečo také teraz predávajú.;) :cool:
DanielaSL
30.11.05,12:35
Ja som si minule kúpila Philips AzurPrecize 4310 , má zospodu takú zlatú plochu a som s ňou maximálne spokojná. Mám ju asi mesiac , ale nič sa mi neprichytilo , má takú užšiu špičku, takže sa s ňou dobre žehlí napr. okolo gombíkov. Veľmi dobre naparuje, takže myslím , že to bola dobrá kúpa.
janasv
05.12.05,08:18
Ja mam Braun saphir-jet - naparovacia, aj kropi, spodok je odolny proti poskrabaniu. Mam ju uz 6 - 7 rokov a som spokojna. :p
zuzana
05.12.05,08:28
Ja mám Tefal Aquaspeed 120 a je perfektná.Aj spodok je dobrý, odolný voči poškriabaniu.
bubibu
05.12.05,10:38
Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem za odpovede.
Ajuška
05.12.05,18:26
Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.

:eek: ...nechcela si napísať... že by si chcela predať (?) žehličku...? :rolleyes: ...všetky vlastnosti ktoré opisuješ predsa sedia na starenku... :cool:
...ja by som ju na Tvojom mieste ozaj nevymenila za žiadnu inú.... mimotemy
YVETTE
05.12.05,18:39
Chcela by som si kúpiť žehličku. Vie mi niekto poradiť nejakú naozaj dobrú. Aby sa mi na ňu nič nelepilo, aby vyžehlila aj veľmi presušené a pokrčené veci. Jednoducho super žehličku, s ktorou máte dobré skúsenosti a nevymenili by ste ju za žiadnu inú. Ďakujem.
Žehlička je v podstate iba nástroj, ovládaný rukami....aj kvalitná, super moderná a úžasná žehlička v nesprávnych rukách dokáže narobiť viacej škody ako osohu. Ja osobne mám Philips Elance 3025 s plochou Careeza už niekoľko rokov, a som s ňou maximálne spokojná. A perfektne prežehlí aj detské tričká s aplikáciami. Odporúčam....do tých správnych rúk. Príjemné žehlenie.