xM4tHeWx
07.12.10,15:46
Dobrý deň

Neviem či to napíšem správne ale potrebujem radu.
Pravdepodobne mi blbne grafika na hrách lebo mám objekty celé čierne
napr. steny su čierne budovy a hráči su tiež čierny väčšinu to robí na EA games ako je napr. Battlefield ... Pred 1rokom mi to ešte v poho šlo takže neviem v čom je problém... Vopred dakujem
misoft
07.12.10,18:45
Aktualizácia ovládačov GK.
Chobot
08.12.10,08:22
Dobrý deň

Neviem či to napíšem správne ale potrebujem radu.
Pravdepodobne mi blbne grafika na hrách lebo mám objekty celé čierne
napr. steny su čierne budovy a hráči su tiež čierny väčšinu to robí na EA games ako je napr. Battlefield ... Pred 1rokom mi to ešte v poho šlo takže neviem v čom je problém... Vopred dakujem


mimotemy

NEdá mi to, ale pri čítaní tvojich príspevkov mám pocit, že máš najhorší komp, čo existuje. Toľko problémov s grafikou, myšou, mikrofónom, sekaním hier a pod... až by tomu človek neveril. :rolleyes:

Nebolo by hádam lepšie kúpiť celý komp nový? A pre istotu hotovú zostavu pre hráčov? Ja len tak...:rolleyes::cool:
xM4tHeWx
08.12.10,13:05
Hmmm. najhorší komp určite nemam len mam slabší processor. Toto mi nikdy nerobilo začalo to vtedy ked som preinštaloval WIN. a ovládače mam tie iste skušal som ich aktualizovat ale nejde to pls poradte...(poradte mi normalne a nie tak ze mam slabý PC)
a tie staré chyby ktoré si tu vymenoval už su opravené :)
moj PC :
2GB RAM
1GB graficka ATI radeon 4600HD
processor 3,2 celleron-slabost mojho PC
service pack3
win XP prof.
xM4tHeWx
08.12.10,17:34
Tak som si aktualizoval Grafickú Kartu jak si mi písal ale nejako to nepomaha sice už mi DriverAgent píše že mám grafiku v poriadku stále mám objekty čierne aj ked som ich pred cca pol rokom nemal čierne. Hodim sem JPG toho čo mi v PC nepracuje správne :
http://www.jpeg.cz/view-989_Bez_n_zvu.jpg.htmlhttp://www.jpeg.cz/view-989_Bez_n_zvu.jpg.html
Vopred dakujem...
salvosko
09.12.10,10:37
No este je mozne aj to ze ti odchadza RAM na grafike a akurat ta oblast kam sa ukladaju textury. Inu grafiku si neskusal?
misoft
09.12.10,10:40
Problémy s radičom IDE, problém so sieťovou kartou. Skús odstrániť zo systému a reštartovať, OS by potom mal nájsť nový hardware, nainštaloval preň ovládače a malo by to korektne ísť.

(Môj laický názor, nezaručený)
Flinstone
09.12.10,10:45
Tak som si aktualizoval Grafickú Kartu jak si mi písal ale nejako to nepomaha sice už mi DriverAgent píše že mám grafiku v poriadku stále mám objekty čierne aj ked som ich pred cca pol rokom nemal čierne. Hodim sem JPG toho čo mi v PC nepracuje správne :
http://www.jpeg.cz/view-989_Bez_n_zvu.jpg.htmlhttp://www.jpeg.cz/view-989_Bez_n_zvu.jpg.html
Vopred dakujem...
podľa obrázku nemáš správny ovládač IDE a LAN
zrejme by si mal ešte stiahnuť ovládače od výrobcu dosky, aj keď pravdepodobne to s obrazom nijak nesúvisí.
xM4tHeWx
09.12.10,11:21
Problémy s radičom IDE, problém so sieťovou kartou. Skús odstrániť zo systému a reštartovať, OS by potom mal nájsť nový hardware, nainštaloval preň ovládače a malo by to korektne ísť.

(Môj laický názor, nezaručený)
Mna moc to IDE neštve len ta grafika no..ešte pred pol rokom to išlo a grafiku mam v poriadku určite a aj RAM -Ramka ma 1rok a ostatné hry mi idú, problem mam len s EA Games.
Nandrolon
09.12.10,11:27
normálne sa v správcovi zariadení /to čo si sem poslal screen/nastav na to, daj delete a potvrdi odmazanie...
tým vlastne odmažeš driver, ale po spustení sa nájde nový hardware a "možno" sa nainštaluje správny driver z www.windowsupdate.com ...
xM4tHeWx
09.12.10,17:20
no šak aktualizaciu windowsu som už robil včera a to IDE mi nevadi to s grafikou "asi" nemá nič spoločné a pochibujem že by sa potom moj problém vyriešil..
Nandrolon
09.12.10,17:50
skúsenosť je taká, že problém môže byť od úplne banálnej veci až po niečo zložité, takže ja ak opravujem nejaký PC, tak odstránim všetky problémy, ktoré na ňom vidím, riadne ho preskenujem a potom skúšam či chyba ešte pretrváva, ale skúsenosť je taká že ak v PC niečo nešlape, odráža sa to na viacerých veciach, ktoré medzi sebou primárne ani nesúvisia...
xM4tHeWx
10.12.10,16:21
Aha tak idem skúšat :D