kovajo
08.12.10,05:56
Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.
KoxXxo
08.12.10,07:17
Chobot
08.12.10,07:43
Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.

Ten disk D: je samostaný HDD v PC, alebo je to len logická jednotka? ALebo inak sa spýtam - v PC máš jeden disk, ktorý je rozdelený na C: a D:, alebo máš 2 disky, z ktorých jeden je C: a druhý je D:?

Ak máš na D: disku nejaké dáta, ktoré potrebuješ, vyber ten disk D: (alebo ak máš len jeden, tak ten) a daj ho do iného PC. Ak sa ani tam nebude dať dostať na disk D:, je to problém. Ak sa tam dostaneš, presuň si dáta na C: (alebo ak je samostatný disk, tak skopíruj na iný disk) a vráť disk späť. V tvojom PC ho potom skús preformátovať, ak pôjde.

Presný postup ti neviem povedať, bude treba vyskúšať všetko možné, aby sa to spojazdnilo.
Stefan2005
08.12.10,08:05
Chobot
08.12.10,08:37
Zdravim poradakov,stala sa mi taka vec ze som v"Nazvy skupin alebo mena pouzivatelov:"nieco vymazal a teraz nemozem otvorit data "D".Da sa to neakko vratit spat,opravit? Pozrite si prilohu je tam okno co mi vyskoci po pokuse otvorit "D"-cko a aj to kde som to vymazal.Dakujem.

Inak milujem, keď niekto "niečo" vymaže, prepíše a potom sa čuduje, že mu "niečo iné" nefunguje. Hlavne, že "niečo" zmenil a ani nevie čo....:cool:

A potom .. . poraďáci hádajte, čo som vymazal...:rolleyes: