sveta14
08.12.10,12:28
Krasny den prajem. citala som prispevky na temu podpora v nezamestnanosti a prisla som nato ze nikomu co pracoval v ceskej republike nepatry davka v nezamestnanosti.chcem sa opitat naco potom socialna poistovna potrebuje formular E 301 ked nanho cakame 2 mesiace a aj napriek tomu ze to pride z ceskej republiky tak aj tak nemame narok na davku.a co teraz v takej situacii ked sme premeskaly lehotu v ceskej republike cakanim na slovensku.a na koho sa ma obratit matka ktora odpracovala 6 rokov platila poistne v nezamestnanosti a teraz nema narok na davku v nezamestnanosti.alebo co teraz dalej mam sa vratit do ceskej republiky a poziadat tam ked musim bit 4 tyzdne k dispozicii uradu prace aby mi deportovaly davku na slovensko.2 mesiace som bez prijmu cakam na formular ked pride tak mam ist naspet do ciech a byvat tam pod mostom aj z detmi aby som dostala peniaze na ktore mam pravo ale europska unia nam umoznuje pracovat a platit kde chceme ale ked treba davat tak nema kto.prosim ak ma niekto znalosti co stym prosim o radu.