silvia.horska
08.12.10,22:40
Dobry den, poprosila by som Vas o radu ohladne reklamacie tovaru.
Mam malu predajnu, v ktorej predávam okrem ineho i kabelky. Pred 6 mesiacmi si u nas zakaznicka zakupila kabelku, ktoru mi prisla reklamovat. Ako dovod reklamacie uvadza, ze je nedostatocne vystuzena a citujem "nestojí a ovísa", postoj dodavatela je jednoznacny. Vraj to, ze kabelka nie je vystuzena ako si zakaznicka predstavuje nie je vada,ide o vlastnost kabelky . Daná vlastnost nebrani riadnemu uzivaniu veci a reklamaciu povazuje za bezpredmetnu. Inu vadu neudáva a trva na vrateni penazi "vraj v zaujme mojho dobreho mena". Aby som bola uprimna nemam rada konflikty ale zasa ani nechcem aby si ma niekto zamienal s pozicovnou. Bola by som rada keby ste mi niekto poskytli svoj nezaujaty názor, prípadne radu. Za vsetky príspevky Vam velmi pekne dakujem s pozdravom Silvia
pepsikova
08.12.10,21:48
..v záujme zachovania dobrého mena by som zákazníčke vysvetlila rozdiel medzi závadou- poškodením, a vkusom-nepáčením sa...lebo vtedy, keď si kabelku kupovala, iste bola taká istá, ako je teraz- nevystužená...ale v žiadnom prípade by som ju kvoli vkusu nebrala naspäť a nevrátila jej peniaze- po pol roku používania...
misomiso
08.12.10,22:23
"nestojí a ovísa"

Este je moznost, ze si s teba robi srandu. Ak nieco "nestoji a ovisa", tak to je naozaj problem, ale to zakaznikom predsa nebudes riesit ty.
arizona
09.12.10,04:48
Suhlasim s tvojim nazorom,ak sa jedna o taky tvar a strih kabelky. Nepises o aku kabelku sa jedna...

Aj ked pravdu povediac,neviem si predstavit,co presne znamena u kabelky, ze "nestoji a ovisa"
Ale,ak je to nejaka draha kozena kabelka a nedrzi tvar,ale sa nejako deformuje, tak mozno ma zakaznicka pravdu...

Tazko posudit takto na dialku :confused:
bubkoch
09.12.10,05:59
Dobry den, poprosila by som Vas o radu ohladne reklamacie tovaru.
Ako dovod reklamacie uvadza, ze je nedostatocne vystuzena a citujem "nestojí a ovísa", postoj dodavatela je jednoznacny. Vraj to, ze kabelka nie je vystuzena ako si zakaznicka predstavuje nie je vada,ide o vlastnost kabelky .

tak jej povedz ze jej aspon kabelka ladí s prsiami a posli ju prec
Flinstone
09.12.10,06:25
nestojí a ovísa... hmmm... :D
luja5
09.12.10,07:02
Dobry den, poprosila by som Vas o radu ohladne reklamacie tovaru...postoj dodavatela je jednoznacny. Vraj to, ze kabelka nie je vystuzena ako si zakaznicka predstavuje nie je vada,ide o vlastnost kabelky. Daná vlastnost nebrani riadnemu uzivaniu veci a reklamaciu povazuje za bezpredmetnu. Inu vadu neudáva a trva na vrateni penazi "vraj v zaujme mojho dobreho mena"....

môj názor – máš stanovisko dodávateľa, nevidím dôvod, prečo by malo ísť o narušenie Tvojho dobrého mena, keď sa to zákazníčke nepáči, nech si teraz ona dopisuje s dodávateľom a nech ona presviedča jeho o svojej pravde
dana9
09.12.10,07:25
suhlasim, nejde o vady tuvaru ale ide o vlastnost kabelky, ktora bola zrejma uz pri jej kupe
misoft
09.12.10,10:33
Vlastnosť kabelky nebráni v jej užívaniu - sťažnosť neopodstatnená.
Tvoje dobré meno sa nestratí, skôr zákazníčka stratí svoje meno, ktoré "nestojí a ovísa" :D.
Andy Kralik
09.12.10,21:25
Vysvetli jej postoj vyrobcu a to ze ide o vlastnost kabelky, ale ked chces zachovat "dobre meno" ponukni jej napriklad zlavu na nakup novej kabelky (samozrejme taku zlavu aby si priamo neskodovala)...
misoft
09.12.10,22:19
na nakup novej kabelky ...ale takej, ktorá stojí a neovísa :D :D
silvia.horska
13.12.10,10:22
Dakujem Vam vsetkym, nakoniec sme si to vydiskutovali este raz dakujem za prispevky, kamarati mi volavaju po tejto skusenosti, ze im visi, ci mozu reklamovat u mna - uz sa na tom bavime, este raz dakujem krasne , ze ste si nasli cas
misoft
13.12.10,15:33
Koniec dobrý - všetko dobré :D. A aspoň sa našlo korenie života - humor.
day
13.12.10,15:49
tak jej povedz ze jej aspon kabelka ladí s prsiami a posli ju prec


... a zaujme jej dobreho mena sa o jej intimnostiach nikto nedozvie