misomiso
08.12.10,22:59
Ja som ho doteraz velmi nevyuzival, ale teraz som si zmenil konto na podnikatelske. Neviem sio zmenit heslo. Stale vypisuje, ze Sorry, your last action could not be completed.

Na tu zmenu hesla vyzaduje zadat cele cislo uctu v banke. Ja sa uz nepamatam, v akom formate som to tam zadaval, ci v narodnom, alebo IBAN. Kazdopadne - skusal som jedno aj druhe. Nevypisuje mi dovod, preco sa k zmene hesle neviem dostat, iba tu vseobecnu hlasku.

Pisal som aj na podporu, ake mate skusenosti, zvyknu odpovedat?
profesional
09.12.10,08:31
Napis im email so vsetkymi udajmi ktore su ti zname a oni ti to prestavia.
jelalim
09.12.10,08:38
tipujem, ze heslo chces zmenit na nejake, co si pouzival v minulosti. To sa v PayPal neda, preto moze vypisat taku hlasku.
Martin Mocko
10.12.10,06:10
miso...a nesúvisí to náhodou s WikiLeaks? Asi majú teraz plné ruky práce v paypal :rolleyes:
misomiso
10.12.10,12:39
s Wikileaks suvisi to, ze PPl teraz zastavil moznost platit kartou priamo - bez vytvorenia PP uctu.

Problemy so zmenou hesla suviseju s technickymi problemami, ktore ma PP - ako som sa dozvedel permanentne. Na e-mail mi odpovedali s tym, ze mam zavolat. Ked som tam volal, povedali mi, ze oni vedie vyriest iba zabudnute heslo, ale ak sa viem prihlasit, no neviem si heslo zmenit, ze mi nepomozu.

Vraj mam skusit vymazat cookies. Lenze ja som zistil, ze dnes uz nie je vobec jednoduche vymazat cookies. Na XP to bola hracka, ale tu to neviem najst ani v Exploreri ani vo Firefioxe.

Poradi niekto?
blavaciko
10.12.10,16:25
co sa stane ak "zabudnes" heslo? poslu ti na email aktualne, alebo ti pride link kam zadas nove?
camozzi
10.12.10,17:01
s Wikileaks suvisi to, ze PPl teraz zastavil moznost platit kartou priamo - bez vytvorenia PP uctu.

Problemy so zmenou hesla suviseju s technickymi problemami, ktore ma PP - ako som sa dozvedel permanentne. Na e-mail mi odpovedali s tym, ze mam zavolat. Ked som tam volal, povedali mi, ze oni vedie vyriest iba zabudnute heslo, ale ak sa viem prihlasit, no neviem si heslo zmenit, ze mi nepomozu.

Vraj mam skusit vymazat cookies. Lenze ja som zistil, ze dnes uz nie je vobec jednoduche vymazat cookies. Na XP to bola hracka, ale tu to neviem najst ani v Exploreri ani vo Firefioxe.

Poradi niekto?

Neviem ci som ta spravne pochopil, ale skusim. Na Firefoxe vymazes cookies nasledovne: Vlavo hore menu: Nástroje, vyber Možnosti..., zvol kartu Súkromie a tam najdes tlacidlo Zobraziť cookies a vybaras cookies, ktore chces mazat, alebo vymazes vysetky.
Alebo skus vo Firefoxe zapnúť Súkromné prehliadanie. Spustis to v Nástroje a potom zvolis Spustit rezim Sukromne prehliadanie. V tomto mode prehliadac "zabuda". Nezaznamenava cookies, historiu, formulare, stiahnute subory... Nie nadarmo sa mu vravi sa mu aj p*rn* mod :)
V Exploreri tento mod nastavis kliknutim na Bezpecnost a potom Prehladavanie v rezime InPrivate.
misomiso
10.12.10,18:07
co sa stane ak "zabudnes" heslo? poslu ti na email aktualne, alebo ti pride link kam zadas nove?

Ak zabudnes, postup je nasledovny:

Here’s how to reset your password by phone:

1. Call 00 353 1 436 9111 (8.00am to 4.30pm GMT Monday to Friday)
2. When you call, we give you a 5-digit code and send you an email.
3. Click the link in the email.
4. Enter the 5-digit code we provided during the call.
5. Create a new password and select 2 security questions to finish resetting your password.

When you call us we'll ask you for some account details to verify you own the account. Please ensure that you have your financial details available as you will need to be able to provide the last four digits of any card on your account.

I understand your frustration... :) bla bla bla...
blavaciko
10.12.10,19:06
takze pri zabudnuti hesla si nastavis nove heslo... tak ho "zabudni"
misomiso
10.12.10,19:28
takze pri zabudnuti hesla si nastavis nove heslo... tak ho "zabudni"

No to mam prave velke obavy urobit. Pri tom ako im to vsetko nefunguje, by sa pokojne mohlo stat, ze by mi heslo zmenili, ale ten link by sa ku mne nedostal alebo by bol nefunkcny. Potom by som sa uz neprihlasil vobec.