mariannnka
08.12.10,23:04
Dobry den, neviete mi poradit kde by som mohla na Slovensku kupit elektricky mixer na ladovu kavu frappe? uvadzam priklady (ospravedlnujem sa, ale pred linky treba dat www dakujem)
cerstvakava.cz/252-mixer-na-frappe-pap
cerstvakava.cz/253-mixer-na-frappe-hb-202h/

Dakujem za informacie..
AlaNR
09.12.10,06:46
Google je dobrá vec:

http://www.frappe.sk/frapovace/
mariannnka
09.12.10,12:12
nechcem byt drza, alebo nieco, ano google je dobra vec, ano nasla som to.. ALE.. kde tam je cena? kde tam je ze tam to predavaju? kde su tam obchodne podmienky? kde je tam ikonka KUPIT? je to len informacna stranka, o priprave napojov a o tom cim sa to pripravuje.. alebo sa mylim? nie je vsetko len o natukani hesla frappe do googlu.. ale dakujem za radu..
Tamila
09.12.10,12:15
mariannnka
09.12.10,12:20
Dakujem Tamila, aj ten som nasla, ale asi som trosku narocna, tento je na baterky, tie co hladam maju elektricke napajanie (do zasuvky), ale dakujem ;)
AlaNR
09.12.10,13:16
Mariannnka, prepáčte, že som sa Vám snažila pomôcť.
Verte mi, keby som vedela, ako zareagujete, ani ma nenapadne odpovedať.
Vidím, že ste tu nová na to, aby ste vedeli, ako sa tu zvykneme baviť....
mariannnka
09.12.10,13:29
Ala, tak zase sa tu nemusite urazat, dakujem za radu, len sa mi nezda vhodne aby sa s clovekom, ci uz je novacik alebo nie bavilo ako s debilom (pardon za vyraz, ale nemam ani 12 rokov, a ani nepouzivam internet prvy tyzden).. ide o to ze vzdy ak nieco hladam tak to hladam poriadne, google je prva moznost, ktoru kazdy rozumny clovek pouzije ako prvu vec pri hladani.. preto sa mi rada "Google je dobra vec" nezda ako najlepsia rada na svete.. presla som vsetky odkazy a nenasla som co som hladala, preto som sa obratila na poradu, s tym ze dufam ze mi poradi niekto kto sa s tymto produktom uz stretol, a vie kde ho dostat kupit.

"Vidím, že ste tu nová na to, aby ste vedeli, ako sa tu zvykneme baviť..." tak ak sa tako bavite s ludmi (a kazdemu takto milo poradite Goggle), tak to potom toto forum nema ziadny zmysel.. a radsej si poradim sama..

zamyslite sa nad tym co som napisala, a kludne mi dajte vediet ci nemam pravdu.
dakujem

PS.. pardon toto je asi mimotemy
andreaS
09.12.10,13:30
na tej stranke co dala AlaNR je aj kontakt... tak neni snad najlepsie, najjednoduchsie a hlavne najrychlejsie vytukat cislo a rovno tam zavolat?

myslim si, ze frapovac nie je bezny v slovenskych domacnostiach...

po dovolenke v grecku som mala rovnaky problem... nova zavislost na dovtedy nepoznanej kave a problem zohnat hocico na jej vyrobu... postacil aj ten na baterky... aspon to nebola velka skoda, ked zostal kdesi pohodeny a nepouziva sa...
mariannnka
09.12.10,13:34
volala som tam uz vcera poobede, ked som to nasla.. telefon nikto nezdvihol.. mail som napisala, cakam na odpoved.. dakujem :)
AlaNR
09.12.10,13:38
Ala, tak zase sa tu nemusite urazat, dakujem za radu, len sa mi nezda vhodne aby sa s clovekom, ci uz je novacik alebo nie bavilo ako s debilom (pardon za vyraz, ale nemam ani 12 rokov, a ani nepouzivam internet prvy tyzden).. ide o to ze vzdy ak nieco hladam tak to hladam poriadne, google je prva moznost, ktoru kazdy rozumny clovek pouzije ako prvu vec pri hladani.. preto sa mi rada "Google je dobra vec" nezda ako najlepsia rada na svete.. presla som vsetky odkazy a nenasla som co som hladala, preto som sa obratila na poradu, s tym ze dufam ze mi poradi niekto kto sa s tymto produktom uz stretol, a vie kde ho dostat kupit.

"Vidím, že ste tu nová na to, aby ste vedeli, ako sa tu zvykneme baviť..." tak ak sa tako bavite s ludmi (a kazdemu takto milo poradite Goggle), tak to potom toto forum nema ziadny zmysel.. a radsej si poradim sama..

zamyslite sa nad tym co som napisala, a kludne mi dajte vediet ci nemam pravdu.
dakujem

PS.. pardon toto je asi mimotemy
Kľudne, ja Vám Vašu pravdu neberiem, ale uznajte, že niečo pravdy je aj na mojom príspevku. Grantujem Vám, že som sa zamyslela a nenapísala to, čo ma rovno napadlo. ;)
Želám veľa šťastia pri kúpe a pekný zážitok z doma vyrobeného frappé.:)
ErinErin
10.12.10,20:18
Mixérik sme kúpili v kamennom obchode s elektro-tovarom (konkrétne Nay). Značka Electrolux bola zlacnená z cca 600 Skk na 300 Skk. A predtým sme mali taký lacný za 100 Skk, čo dlho nevydržal...

http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/818869/automaticky-penic-mleka/electrolux-ems-100-strieborny/
http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/273630/automaticky-penic-mleka/fagor-le-120-strieborny/
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1004736