autosklort
09.12.10,10:31
Mám založenú sro kde som jediným zakladateľom a spoločníkom a chcem pribrať ďalšieho spoločníka. Musím zmeniť zakladateľskú listinu na spoločenskú zmluvu a predložiť ju na OR alebo stačí zápis z valného zhromaždenia, kde budú tieto zmeny zaznačené? Čo ešte musím predložiť na OR-návrh na zmenu údajov do OR mám. Ďakujem
zalobaba
09.12.10,10:08
Mám založenú sro kde som jediným zakladateľom a spoločníkom a chcem pribrať ďalšieho spoločníka. Musím zmeniť zakladateľskú listinu na spoločenskú zmluvu a predložiť ju na OR alebo stačí zápis z valného zhromaždenia, kde budú tieto zmeny zaznačené? Čo ešte musím predložiť na OR-návrh na zmenu údajov do OR mám. Ďakujem

zmluvy o prevode časti OP
Economic
09.12.10,17:16
Mám založenú sro kde som jediným zakladateľom a spoločníkom a chcem pribrať ďalšieho spoločníka. Musím zmeniť zakladateľskú listinu na spoločenskú zmluvu a predložiť ju na OR alebo stačí zápis z valného zhromaždenia, kde budú tieto zmeny zaznačené? Čo ešte musím predložiť na OR-návrh na zmenu údajov do OR mám. Ďakujem

Pokiaľ si v jednoosobovke musíš urobiť toto : Rozhodnutie jediného spoločníka, zmluva o prevode OP, vyhlásenie konateľa, prijať spoločenskú zmluvu. Pokiaľ to podáš papierovo, SP platíš 66.- Eur, pokiaľ prostredníctvom niekoho so ZEP súdny poplatok je 33.- Eur.