investor.ba
09.12.10,16:12
Ahojte,

znamy ma poziadal o pomoc pri predaji pizzerie v okoli Bratislavy. Viete mi poradit kde by som ju mohol ponuknut, resp. kto by mohol mat o takyto druh biznisu zaujem?

vopred dakujem za rady
investor.ba
09.12.10,15:29
To praveze nieje mozne. Priestory su v dlhodobom prenajme. Pizzeria je zabehnuta a robi slusny zisk. Predaj celej pizzerie je asi jediny sposob ako z nej vytiahnut investovane prostriedky. Znamy sa jej chce zbavit z osobnych dovodov.
camozzi
09.12.10,16:06
A co takto ju ponuknut realitke? V okoli BA je urcite mnozsto sikovnych maklerov.
investor.ba
09.12.10,22:13
ako som pisal... nejedna sa o predaj priestorov ale rozbehnuteho biznisu ako celku. neviem ci by s tym vedela pomoct realitka
blavaciko
10.12.10,03:38
urcite by s tym vedela pomoct realitka, len musi potencionalny zaujemca vediet ze sa jedna o odpredaj celej spolocnosti
profesional
10.12.10,07:26
Myslim ze existuje uz niekolko malych portalov sprostredkujucich predaj biznisu.
Aj ked take podniky dnes neletia.
Ale teoreticky cez profitsharingovu zmluvu by sa mozno niekto nasiel..
Ericeqh
10.12.10,10:14
Samozrejme, ze realitka take riesi. Hovori sa o odstupeni prevadzky.
Rasťo74
11.12.10,13:35
Jednoznačne súhlasím, realitky takéto veci robia. Len jedna vec keď tá piczeria dobre prosperuje načo ju chce predať - neviem či na to niekto skočí. / osobné alebo rodinné dôvody/???
investor.ba
11.12.10,13:46
dakujem za radu. spojil som sa so znamym z realitky a dohodli sme spolupracu.

co sa tyka toho uverenia, resp. neuverenia. k dispozicii mame presne cisla a financne vykazy plus spraveny biznisplan na dalsie obdobie. predaj prosperujucich firiem nieje nicim neobvyklym. dovodov na to moze byt naozaj mnoho.
Rasťo74
11.12.10,13:52
Vieš čísla môžu byť rôzne a aj sa dajú prisposobiť ale to je jedno.

Rátajte s tým, že pôjdeš riadne pod cenu - myslím cenu zariadenia ak ste to kupovali nové.
Doba je trošku zlá, pokiaľ sa poobzeráš po témach sú tu takí odvážlivci ktorý ponúkajú peniaze na zhodnotenie.

Držím palce.