pivko
10.12.10,06:25
Uvažujem o výmene fritézy. Má niekto slúsenosti s fritézou Tefal FZ 700038 do ktorej pri vyprážaní hranoliek stáčí dať jednu lyžičku oleja?
Je to pravda?
Zatiaľ mám takéto info :
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_fritezy_TEFAL-FZ-700038_125154.html?d=1
zacik23
10.12.10,08:02
mal som moznost vyskusat hranolky z tejto fritezy...boli "ine" a mne osobne nechutili, ine jedlo pripravenej v tejto friteze som nemal
andreaS
10.12.10,08:11
hranolky su same o sebe predsmazene a teda uz maju dake to percento tuku...

usetris cca 100-120 euro ked das hranolky pekne na plech a upecies ich v rure a nemusis pridat ani tu dalsiu lyzicu oleja...

podla mna je tato friteza absolutna somarina ... aj tak sa v nej hranolky pecu 40min.. a v rure su za 20... a este treba pridat tuk...
Flinstone
10.12.10,08:34
predsmažené hranolky tuk nikdy nevideli... len sa blanžírujú aby sa zbavili škrobu, a šup do mrazničky
Mosiak
10.12.10,08:35
Plne suhlasim. Tiez som isty cas rozmyslal nad tou fritezou, ale potom som vyskusal upiect hranolky (mrazene) na pekaci v rure a odvtedy ich doma ani inak nerobime :)
Je to rychle, pohodlne a bez dalsieho pridavania tuku (okrem toho, ktory je uz v nich kedze su predsmazene).
velvet
10.12.10,17:21
Túto "fritézu" máme doma. Nie je to nič iné ako teplovzdušná rúra. Je maličká, nedá sa v tom robiť napr už hotový obalený syr, pretože sa tam jednoducho nevojde. Neviem aký ste jedáci, ale u nás to funguje tak na jednu porciu, a kým sa urobí druhá, tak ten čo mal tú predchádzajúcu dovtedy zabudne čo jedol :rolleyes:
Na druhej strane na tú jednu porciu je to dobrá vec. Veľkú rúru by sa mi zapínať nechcelo. /kvôli energii - aj keď neviem čo vyjde lacnejšie...ale predstavujem si, že malá vec, spapá menej elektriny :D/
alla66
10.12.10,20:19
Túto "fritézu" máme doma. Nie je to nič iné ako teplovzdušná rúra. Je maličká, nedá sa v tom robiť napr už hotový obalený syr, pretože sa tam jednoducho nevojde. Neviem aký ste jedáci, ale u nás to funguje tak na jednu porciu, a kým sa urobí druhá, tak ten čo mal tú predchádzajúcu dovtedy zabudne čo jedol :rolleyes:
Na druhej strane na tú jednu porciu je to dobrá vec. Veľkú rúru by sa mi zapínať nechcelo. /kvôli energii - aj keď neviem čo vyjde lacnejšie...ale predstavujem si, že malá vec, spapá menej elektriny :D/
.... ani 1 kg hranoliek?:eek: bavíte sa o tejto fritéze?:confused: http://www.porada.sk/t152014-recenzie-na-tefal-fz-700038-actifry.html
lujza.j
11.12.10,13:56
mimotemy nikdy som si fritézu nekúpila a som tu:D:---

plne súhlasím, že je to somarina;) čistý marketingový ťah, sú výrobky, ktoré sa úplnou náhodičkou vždy intenzívne reklamujú pred Vianocami:)
velvet
13.12.10,17:57
presne o tej - je to blbosť - naozaj škoda peňazí :-(
mono1674
07.07.11,17:50
mam problem s fritezou,,,kto mi poradi,,,zapla som fritezu a zabudla som v nej sacok a ten sa mi prilepil na spiralu,,,ako ho dam dole??som bezradna,,je to nová friteza,nechcem ju zahodit,,alebo zezenem novu spiralu??