nattali
10.12.10,08:36
Ahojte,
tak sa idem trošku posťažovať:cool: ... včera som si kúpila termohrnček s tým, že večer si doň nalejem teplý čaj a do rána mi pri posteli vydrží aspoň letný... no figu ... studený ako v obyčajnom hrnčeku... mám chuť ho šmariť do koša ... dá sa toto vyreklamovať??? Ach jaj...viem, že treba zobrať bloček a ísť to skúsiť, ale sa mi ani veľmi nechce, no čo s tým spravia - pred prvý použitím bolo treba vyumývať, takže všetky nálepky sú dole... som z toho sklamaná:(
ewita888
10.12.10,07:38
a to ti povedali, alebo je to tam písané, že ti má ostať teplý čaj až do rána ??
nattali
10.12.10,07:42
no keď je to termo, tak som predpokladala, že vydrží aspoň vlažný... a nie total studený.... o čom je potom termohrnček? viem, že existujú termosky, ale o druhej, tretej ráno - keď to na mňa príde, sa mi s nou nechce hrkotať a po tme sa isto netrafím do hrnčeka
ewita888
10.12.10,07:44
o tom, že ti tak rýchlo nevychladne... len asi na celú noc to nebude..
jelalim
10.12.10,07:52
možno funkcia termo znamená, že sa môže položiť na radiátor a ráno máš čaj vlažný....

btw. mám tiež zatvárací termohrnček (nejaký reklamný) a funguje rovnako... a ani netesní keď ho otočíš hore nohami.
Termosku to nenahradí.
vlados03
10.12.10,07:55
termohrnček nie je termoska
kimart
10.12.10,08:09
presne tak, možno troška dlhšie vňom zostane čaj teplý. Nič moc v tom nevidím, a asi preto ho mám už vyše roka nepoužitý
Zdenka 0705
10.12.10,08:51
Ja mám taký reklamný z t-mobile, zatvárcí, odhliadnuc od toho, že netesní, ešte mi aj smrdí, ani darovať ho nechcem z tohto dôvodu nikomu.
Asi len vyhodiť, ale nerada vyhadzujem veci, možno ma časom napadne nejaké iné využite /nie pitie z neho/.
Chobot
10.12.10,09:09
Ahojte,
tak sa idem trošku posťažovať:cool: ... včera som si kúpila termohrnček s tým, že večer si doň nalejem teplý čaj a do rána mi pri posteli vydrží aspoň letný... no figu ... studený ako v obyčajnom hrnčeku... mám chuť ho šmariť do koša ... dá sa toto vyreklamovať??? Ach jaj...viem, že treba zobrať bloček a ísť to skúsiť, ale sa mi ani veľmi nechce, no čo s tým spravia - pred prvý použitím bolo treba vyumývať, takže všetky nálepky sú dole... som z toho sklamaná:(

Moja milá, termohrnček nie je termoska! Veď už logika dá, že ak ten termohrnček nemá izolovaný vrchnák, tak ti obsah bude chladnúť cez vrch. Videla si niekedy termosku? Ak áno, ako môžeš od termohrnčeka čakať, že bude mať rovnaké vlastnosti, ako termoska?

Termohrnček slúži na to, aby ti pol litra čaju nevychladlo skôr, než to stihneš vypiť. A normálne ako dlho piješ pol litra čaju? Pol hodinu? Hodinu?

Nie je čo reklamovať. Používaj ho na tie účely, na čo je určený. Ak potrebuješ mať čaj do rána teplý, kúp si termosku.
nattali
10.12.10,09:39
re: chobot
hmmm... ako len môžem chodiť po svete taká blbá... apropo - čo je to termoska????? mám čo som chcela :-D
martuli
10.12.10,12:08
Asi pred polhodinou som si zaliala kávu -klasika - hlinený hrnček a do termohrnčeka (tesniaci vrchnák s malým otvoreným otvorom) som si šmarila urologický čaj. Káva je momentálne príjemné teplá - akurát na pohodlné pitie, ale čaj je ešte vriaci.
Chobot
10.12.10,12:11
re: chobot
hmmm... ako len môžem chodiť po svete taká blbá... apropo - čo je to termoska????? mám čo som chcela :-D

Presne tak. Aké zadanie, taká reakcia.;)

Ako by si sa na mňa pozerala, keby som napísal, že som si kúpil pekné športové tenisky, ale nedá sa v nich behať po snehu, lebo mi je v nich zima a preto ich chcem vrátiť.

Ale dúfam, že kvôli tomu nezanevrieš na poradu... ;):rolleyes::rolleyes:
Halli
10.12.10,12:17
re: chobot
hmmm... ako len môžem chodiť po svete taká blbá... apropo - čo je to termoska????? mám čo som chcela :-D

Prepáč, keď budem uprimná, ale tvoja téma ma najskôr udivila, potom rozosmiala a nakoniec som čalaka ako zareaguješ na to, čo ti píšu... a to ma potešilo najviac, lebo si to dala vtipne, sice s trochou sarkazmu, ale vcelku pozitívne a to je hlavné...takže všetko je vyriešené. Kúp si radšej termoponožky, tie budú teplé celú noc. ;):)
Letko
29.01.13,05:32
Viem, že sú rozdiely v kvalite termosiek. Niektoré udržia nápoj teplý dlhšie, iné kratšie. Ak máte skúsenosti, ktorú sa oplatí kúpiť, aby nápoj vydržal teplý čo najdlhšie?