Tina91
10.12.10,12:01
Zdravim mam taky maly problem, kupili sme satelit na konci leta, neboli sme vsak dostatocne oboznameny s vplyvmi pocasia v zimnom obdobi na satelitny signal. Mame zaruku samozrejme dva roky, ale od kupi je to uz viac ako 7 pracovnych dni :D a tiez aj 3 mesiace :-/ chcela by som sa teda spytat ci nie je v zakone nejaka klauzula, ako by sme to mohli vratit. Dufam ze som trafila rubriku pisem otazku prvy krat tak pardon keby nieco :) Ak viete poradit budem skutocne rada DAKUJEM :)
veronikasad
10.12.10,11:05
Zdravim mam taky maly problem, kupili sme satelit na konci leta, neboli sme vsak dostatocne oboznameny s vplyvmi pocasia v zimnom obdobi na satelitny signal. Mame zaruku samozrejme dva roky, ale od kupi je to uz viac ako 7 pracovnych dni :D a tiez aj 3 mesiace :-/ chcela by som sa teda spytat ci nie je v zakone nejaka klauzula, ako by sme to mohli vratit. Dufam ze som trafila rubriku pisem otazku prvy krat tak pardon keby nieco :) Ak viete poradit budem skutocne rada DAKUJEM :)
ako by si chce to "nedostatočné oboznámenie" dokázať ? Nebol priložený návod na použitie v slovenskom jazyku ?
Chobot
10.12.10,11:59
Zdravim mam taky maly problem, kupili sme satelit na konci leta, neboli sme vsak dostatocne oboznameny s vplyvmi pocasia v zimnom obdobi na satelitny signal. Mame zaruku samozrejme dva roky, ale od kupi je to uz viac ako 7 pracovnych dni :D a tiez aj 3 mesiace :-/ chcela by som sa teda spytat ci nie je v zakone nejaka klauzula, ako by sme to mohli vratit. Dufam ze som trafila rubriku pisem otazku prvy krat tak pardon keby nieco :) Ak viete poradit budem skutocne rada DAKUJEM :)


To nie je dôvod na reklamáciu. Neuspejete.

To je ako keby si si kúpila auto a v zime by si zistila, že na snehu sa zle jazdí, lebo sa šmýka a preto by si chcela vrátiť auto, lebo ťa na to neupozornili.

Ako, ľudia, aj trochu uvažujte sediliackym rozumom....:eek::cool::cool:
Oliwa
10.12.10,12:03
S tým rozdielom, že na auto môžeš dať snehové reťaze, kdežto na satelit... ;):)
mimotemy Keďže predajca ani reklamačný poriadok vplyv zlého počasia určite neuzná, potom zostáva už len Iľko... ;):D
Oliwa
10.12.10,12:38
Tanier na príjem satelitného signálu može byť aj pod strechou..

Väčšinou je však problém so zavlhnutím konektora-zberača signálu.

Riešenie zavinuť do mikroténu , alebo nastoknuť naň zrezanú PET-fľašu .

Ty Piťu, tak už viem, prečo má sused konektor na satelite zabalený do alobalu... ;) a ja že im ho tam odfúkol vietor pri letnej grilovačke...
:D:)
arizona
10.12.10,12:42
...to si mala omrknut, ci neskyva aj nejaky kusok zabudnutej klobasky :-DDD