Jan.Matta
11.12.10,12:39
Potrebujem urobit pasy na dvore pred garaz kôli autu. Rozmyslam nad zamkovou dlazbou ale kedze sam nemam na to aby som nieco take robil, potrebujem najst daku firmu kt. by to urobila. Hladam firmu kt. by mi urobila nezavazny predbezny rozpocet. Zaroven potrebujem poradit aku dlazbu dat. Hladam daku najlacnejsiu volbu nakolko mam obmedzeny rozpocet. Hladam firmu z okolia VT PO HE. Pripadne mohli by ste mi odporucit daku lacnu a kvalitnu zamkovu dlazbu?
jahoszmsk
07.04.13,12:47
mimotemy Čaute, chcem sa spýtať, má niekto nejaké skúsenosti so zatrávnovacími rohožami? Chcel by som ich použiť na prístupové pásy pre auto, len sa bojím či aj tak v tom nebudú časom vyjazdené koľaje.

http://www.plastiparking.cz/rohoze-plastiparking-a6
Ice dive
07.04.13,13:01
podľa mňa tam budeš mať koľaje ako vyšité... auto predsa váži cca tonu... u nás robili zo zámkovej dlažby celú ulicu.. a pred každnú bránu kde mal byť výjazd pre auto, naliali fúru betónu pred tú dlažbu... t.j. aj zámková dlažba časom klesá a robí pásy keď sa po nej jazdí, pokiaľ pod ňu nebol naliaty betón... (resp. podložie nebolo dostatočne zhutnené...)
radek74
07.04.13,13:07
Dobry den, ja jsem zatravnovaci rohoz koupil a koleje nemam. Koleje, ktere jsem mel vyjezdene jsem dosypal hlinou, uvalcoval a polozil rohoz. Nejdulezitejsi je rohoz dobre vypnout a uchytit kovovymi upiny.
jahoszmsk
07.04.13,13:39
ved to, že dvor nemam odvodneny a pri silnejsich dazdoch tam stoji voda. ked je trava tak mi to nevadi, ale ked vtedy parkrat prejdem autom tak je hned blato. myslim si, že tá rohoz je skorej vhodna na upravu nejakeho svahu ako na take zatazenie... akurat ta cena ma zaujala, horbach za 9,95€... ale ak treba aj tak zhutnovat podklad, to uz radsej v tej cene zatravnovaciu dlazbu.
radek74
07.04.13,15:08
Dobry den,

ja jsem zatravnovaci rohoz koupil a koleje nemam. Koleje, ktere jsem mel vyjezdene jsem dosypal hlinou, uvalcoval a polozil rohoz. Nejdulezitejsi je rohoz dobre vypnout a uchytit kovovymi upiny. Kupoval jsem na www.plastiparking.cz kvůli dopravě zdarma.