ormika
11.12.10,20:46
Dobrý večer, prosím vás poradí mi niekto ako vymazať fotky na www.funny.pho.to
Neviem ako som ich tam uložila, bohužiaľ neovládam angličtinu a v ruštine nevidím že by sa to dalo niekde vymazať. Má s tým niekto skúsenosť? Veľmi pekne ďakujem. Vymazanie fotiek je pre mňa dosť dôležité. Ešte raz ďakujem.
misoft
11.12.10,23:46
Na začiatku musím hneď predniesť pripomienku: klikanie bez rozmyslu potom privádza klikača do zúfalstva.
Ale k téme: pokiaľ si tam ukladala fotky, tak zaručene si si musela vytvoriť účet.
Dole na stránke je drobnými písmenkami napísané Privacy Policy, a tak je jeden odsek:

Updating or Deleting Your Information
You can delete any photos, albums or optional information in your account settings. Any required information (with the exception of your username), will be completely hidden from the public, or an option to hide it from the public will be made available.


čo v google preklade dáva asi toto:

Aktualizácia alebo mazanie Vašich informácií

Môžete odstrániť všetky fotky, albumy alebo nepovinné údaje v nastavení účtu. Všetky požadované informácie (s výnimkou vaše užívateľské meno), bude úplne skrytý od verejnosti ani možnosť skryť pred verejnosťou bude k dispozícii.

Takže fotky by sa mali dať zmazať po vstupe do svojho účtu a potom len upraviť požadované (iste tam niekde bude niečo na ukrytie, alebo vymazanie).

Rada na záver: pokiaľ nevieš, kam lezieš, tak tam nelez (príklad podvodné stránky - potom sa čudujú). A ak tam chceš, tak je Google Translator, prelož si to do nášho jazyka a preštuduj.