trisestri
12.12.10,17:20
O čom sa Vám sníva?Myslíte že sny sú odrazom stavu duše,alebo ide o nenaplnené obrazy vašich tajných túžob? Verite ich výkladom podla snára? želám dobrý spánok a len príjemné sny,lebo opak može nalomit zdravie-preto som tento príspevok zaradil do tejto témy.
arizona
12.12.10,18:17
vcielkaisr
13.12.10,10:36
Niekedy sa my nesníva nič,vtedy je asi najlepší spánok.
Stanislav 1975
13.12.10,10:37
O čom sa Vám sníva?Myslíte že sny sú odrazom stavu duše,alebo ide o nenaplnené obrazy vašich tajných túžob? Verite ich výkladom podla snára? želám dobrý spánok a len príjemné sny,lebo opak može nalomit zdravie-preto som tento príspevok zaradil do tejto témy.

Ani nechci vedieť....:D:D:D
miroslavala
13.12.10,10:44
mne sa snivaju same hororove situacie. Utekam pred niekym, skryvam sa, padam, placem, kricim... Nemyslim, ze toto je mojou tajnou tuzbou :)
Stanislav 1975
13.12.10,10:49
mne sa snivaju same hororove situacie. Utekam pred niekym, skryvam sa, padam, placem, kricim... Nemyslim, ze toto je mojou tajnou tuzbou :)

Aj mne občas- už ma aj káčer donald naháňal zo sekerou...:D:mee:, ale to už tak dávnejšie...
miroslavala
13.12.10,10:52
xD
kamoska1
13.12.10,17:24
Niekedy sa mi snívajú také blbiny,na ktoré si ani nepomyslím,niekedy normálne veci,niekedy erotické sny,to sú tie lepšie.Nikdy som sa nezaoberala vykladom snov,hoci mame doma aj snár.Len jedno mam overené,keď sa sníva o kalnej špinavej vode,to je choroba.Po pár krat sa mi snívalo o vode špinavej a o par dní angína jak vyšitááá.O malych deťoch,to sú starosti.;)
pasuliatko
02.12.11,19:15
mimotemy Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
často keď spím si škriabem ruky, keď ležím vyrovnám ich, zdvihnem dám si dolu rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?ďakujem