a.butora
13.12.10,12:15
Má niekto záujem o SPIATOČNÚ LETENKU DO SYDNEY 27.12.2010 - 19.1.2011 - z vážnych osobných dôvodov nemôžem odísť. Letenku predám so zľavou.
ivka70
13.12.10,12:07
Bolo by dobre hodit aj cenu, co je to so zlavou??? :)
pivko
14.12.10,12:31
Má niekto záujem o SPIATOČNÚ LETENKU DO SYDNEY 27.12.2010 - 19.1.2011 - z vážnych osobných dôvodov nemôžem odísť. Letenku predám so zľavou.
Pokiaľ ja viem tak na letenke sa nedá zmeniť meno cestujúceho.
buchač
14.12.10,12:40
Pokiaľ ja viem tak na letenke sa nedá zmeniť meno cestujúceho.
Trochu poopravím ...
Ale vo všeobecnosti máš pravdu ....
Záleží ale aj od air spoločnosti .

Nie, nie je možné zmeniť meno v rezervácii letenky.
Zmeny v mene na už rezervovaných a vystavených letenkách ešte za poplatok povoľujú nízkonákladové letecké spoločnosti. Mená je možné meniť v skupinových rezerváciách, pokiaľ letenky nie sú ešte vystavené.

Zmena mena pasažiera je možná do 2 hodín pred plánovaným odletom za nižšie uvedený poplatok. Zmena mena je možná, pokiaľ nebol preletený aspoň jeden sektor rezervácie. Rezervácie s viac ako jedným sektorom (spiatocna letenka) musia mať rovnaké meno na každom z nich.

Poplatok za každú zmenu je 25 EUR / 35 CHF / 990 SKK / 990 CZK za JEDEN sektor a pre jednu osobu.
Poplatok sa platí v mene, v ktorej bola pôvodná rezervácia zaplatená.
pivko
14.12.10,12:50
Teraz mám kúpenu letenku do Bangkoku na február /spoločnosť Aerosvit/ a nieje tam vobec možnosť zmeny pasažiera iba dátumu/ za poplatok/ A tak som to mal doteraz stále aj pri AIR France , Swissair, Egypt air atd
A predpokladám že do SYDNEY asi nízkonákladová spoločnosť nelieta.
a.butora
15.12.10,07:19
Bolo by dobre hodit aj cenu, co je to so zlavou??? :)

Iste, vážnemu záujemcovi cenu "hodím" :)
pivko
15.12.10,08:48
Iste, vážnemu záujemcovi cenu "hodím" :)
Dajme tomu že som Vážny záujemca , tak že hoď sem cenu. A máš zistené že sa dá na letenke zmeniť meno?