roberto_2
13.12.10,18:52
Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem :)
buchač
13.12.10,18:05
Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem :)

Najprv rozum ....:confused::D:D:D

Potom patričné info o ...:D

Prostitúcia v súčastnosti na Slovensku nie je ilegálna, ale nie je ani zákonom nijako vymedzená, akékoľvek formy pasáctva, alebo organizovaného obchodu sú mimo zákon.

Potom peniaze na lekára , lebo konkurencia je veľká ..."starý sumec určite nejakého kapríka v rajóne nestrpí "...
JankaO
13.12.10,18:19
A vieš aj o tom, že do 7 dní Ti môže zákazník vrátiť tovar aj bez udania dôvodu v nepoškodenom obale a ty mu musíš vrátiť peniaze?:D
buchač
13.12.10,18:27
A vieš aj o tom, že do 7 dní Ti môže zákazník vrátiť tovar aj bez udania dôvodu v nepoškodenom obale a ty mu musíš vrátiť peniaze?:D

....zabitééé máááá .....:---:---:---:---:---

Júúúj , tak to si ho teda sexuálne dokončila ...;)
Halli
13.12.10,18:27
Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem :)



..Dobry den potrebujem zivnost ak som student denneho studia na vs ......a chcem zacat podnikat v zvarani a montazi kovaných polotovarov neviem ci si mal robit zivnost ked este nemam ziadne ksefty a keby som aj nejake mal tak nevime ci tu zivnost potrebujem...keby som to robil bez zivnosti bol by nejaky probelm??a navyse k tej zivnosti potrebujem aj zvaracsky kurz.mozte mi to prosim niekto vysvetlit???Dakujem


uááá, dobrá kombinácia :D, máš skvelé predpoklady uplatniť poznatky získané na VŠ, ako píšeš v inom príspevku:D...hlavne v tej prvej činnosti :D
danushka
13.12.10,19:41
Dobry den dostal som taky napad ze si spravim e-shop a budem sprostredkovat eroticke sluzby prostitutok ako tovar...je to podla zakona mozne??...a ak ano co by som k tomu potreboval??...dakujem :)
Roberto_2,
len by som Ti chcela pošepnúť, že v účtovníckej terminológii tovar a služby sú rozličné významy, ktoré sa aj rozlišne účtujú...
Viem pochopiť poskytovanie služieb akéhokoľvek druhu, ale hovoriť o ľuďoch ako o tovare - no to už aj strašne znie:eek::eek::eek:...
danushka
13.12.10,19:47
uááá, dobrá kombinácia :D, máš skvelé predpoklady uplatniť poznatky získané na VŠ, ako píšeš v inom príspevku:D...hlavne v tej prvej činnosti :D
A to Ti Slavuš nenapadlo, že tie kované serepetičky by mohli byť tyče, pri ktorých sa bude tancovať a vlniť ? :D :D :D
Tak nech to má kurnik úroveň ;)...
zalobaba
13.12.10,19:55
A to Ti Slavuš nenapadlo, že tie kované serepetičky by mohli byť tyče, pri ktorých sa bude tancovať a vlniť ? :D :D :D
Tak nech to má kurnik úroveň ;)...

Dievčence, mladý nevymyslel nič nové pod slnkom. Kedysi, keď možno on ešte ťahal za sebou drevenú kačicu a v časoch, kedy u nás vznikali web-stránky s erotickým obsahom a plateným prístupom, sa tento predmet zapisoval ako "poskytovanie voľne dostupných informácií prostredníctvom internetu". :D