derek191919
13.12.10,20:19
Dobrý deň. Chcel by som dať vo vstupných priestoroch paneláku inštalovať reklamnú plochu. Viete mi poradiť, kto rozhoduje o tom aby tam mohla byť? Schvaľuje to správca paneláku (určitá osoba alebo mesto?), alebo pri nejakej bytovej schodzi sa to musí schváliť? Alebo záleží to na tom kto je vlastníkom paneláku? Vôbec neviem na koho by som sa mohol obrátiť, aby to tam mohlo byť legálne. Ďakujem veľmi za odpovede prípadne nejake postrehy alebo veci čo by ma mohli stopnuť v tomto pláne.
blavaciko
13.12.10,21:49
kedze sa jedna o spolocne priestory, myslim, ze by to malo byt sucastou rokovania schodze vlastnikov bytov a nebytovych priestorov
derek191919
14.12.10,08:01
a keby som mal zaujem o priestory vo výťahu? Tie nepatria OTIS-u (napriklad)? A môžem tam ja bez vedomia firmy čo spravuje výťahy niečo pripevnovať?
blavaciko
14.12.10,16:44
OTIS zabezpecuje vytahom len servis na zaklade nejakej zmluvy so spolocenstvom podla mna, takze taky isty pripad ako predtym
ci mozes nieco pripevnovat? fu... u nas pribudlo zrkadlo zo dna na den a nikde sa to neriesilo (celkom mi vadi) ale je rozdiel ci tam das nalepku volajaku alebo tam chces prisraubovat tabulu
Economic
15.12.10,07:27
O týchto veciach rozhodujú vlastníci bytov.