POS1
14.12.10,08:15
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť, či môže byť počet listov závislý od nejakej hodnoty v bunke.
Príklad:

V liste 1 mám kolónku POČET LISTOV a keď tam zadám 2, chcem aby sa mi vytvorili 2 listy s preddefinovanými podmienkami. (napr. podľa nejakého niekde uloženého listu)

Vďaka.
marjankaj
14.12.10,11:34
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť, či môže byť počet listov závislý od nejakej hodnoty v bunke.
Príklad:

V liste 1 mám kolónku POČET LISTOV a keď tam zadám 2, chcem aby sa mi vytvorili 2 listy s preddefinovanými podmienkami. (napr. podľa nejakého niekde uloženého listu)

Vďaka.

Čo vlastne chceš? Aby v zošite boli dva listy? Alebo sa vytvorili dva listy?:eek:
zk24
14.12.10,11:40
Čo vlastne chceš? Aby v zošite boli dva listy? Alebo sa vytvorili dva listy?:eek:


Chapem, ze aby sa vytvorili dva listy...
POS1
14.12.10,11:41
Aby sa vytvorili dva listy, prípadne aby sa vložili z uloženého vzoru.
zk24
14.12.10,11:43
marjankaj
14.12.10,14:45
Aby sa vytvorili dva listy, prípadne aby sa vložili z uloženého vzoru.

A ak tam už dva listy máš? Podľa čoho sa to zisťuje?

Nie je problém urobiť makro. Problém je na základe čoho sa tak má rozhodnúť. To musíš povedať ty. Čo sú to tie preddefinované podmienky? Zatiaľ sme sa to nedozvedeli.:eek::eek:
marjankaj
14.12.10,16:26
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť, či môže byť počet listov závislý od nejakej hodnoty v bunke.
Príklad:

V liste 1 mám kolónku POČET LISTOV a keď tam zadám 2, chcem aby sa mi vytvorili 2 listy s preddefinovanými podmienkami. (napr. podľa nejakého niekde uloženého listu)

Vďaka.


Chapem, ze aby sa vytvorili dva listy...

Tak ak bude v kolónke počet listov hodnota 2, tak vytvorím dva listy. Pri ďalšom otvorení tam stále bude hodnota 2, tak vytvorím dva ďalšie listy? Podľa čoho sa mám rozhodovať? Alebo zmením hodnotu na 5, tak vytvorím 5 ďalších listov?(teda celkovo tam bude 5+2 listov a jeden pôvodný?) Ako by mali byť pomenované?

Skúsil som niečo pridať.