qwert_trewq
14.12.10,12:10
Dobry den
chcem sa opytat ci mi je povinny zamestnavatel vratit stravne listky ktore som nedostaval a teras ich pred rokom zacal davat ale pred tym som o tom nebol oboznameny ze ich mam dostavat (jedna sa o stravne listky za nadcasy) niektory ich dostavali a niektory nie dakujem za odpoved
Chobot
17.12.10,21:29
Dobry den
chcem sa opytat ci mi je povinny zamestnavatel vratit stravne listky ktore som nedostaval a teras ich pred rokom zacal davat ale pred tym som o tom nebol oboznameny ze ich mam dostavat (jedna sa o stravne listky za nadcasy) niektory ich dostavali a niektory nie dakujem za odpoved

Skús to napísať zrozumiteľnejšie. Z uvedeného sa nedá pochopiť, čo sa vlastne stalo a čo potrebuješ poradiť.
qwert_trewq
04.03.11,17:27
tak este raz:

chcem sa opytat ci mi je zamestnavatel povinny vratit stravne listky ktore som si nebral lebo som o tom nebol upovedomeny. Ostatny zamestnanci ich dostavali ale ja nie.

Ďakujem pekne za odpoveď
Rozalka
04.03.11,17:41
Vrátiť? Snáď vydať.
Stefan2005
04.03.11,18:09
skúsim ďalšiu otázku:
v akom si bol pracovnom vzťahu so zamestnávateľom?
qwert_trewq
07.03.11,09:50
pracovnom stahu na dobu neurcitu som skuse nepracoval som tam nikdy inak iba tak len to ze niektorym co si tie listky pytali im dali a ty co o nich nevedeli ty ich samozrejme nedostali