Roosevelt
14.12.10,13:05
Dobrý deň chcel by som založiť školu na kurzy : kuchár čašník, anglický jazyk a masér.Chcem sa spýtať čo na to potrebujem ? platím aj nejakú licenciu ?
Tieto kurzy čo som napísal som absolvoval.
Dantess
14.12.10,12:07
Milujem takých, čo všetko vedia a predsa nič nevedia :D Sry za OT, ale musel som
BXLmiami
14.12.10,12:31
:) Predpokladám že aj splnaš požiadavky na vzdelávanie druhých,ktoré vyžaduje Ministerstvo školstva.:)
Roosevelt
16.12.10,10:02
Pýtam sa čo všetko na to potrebujem. Tieto kurzy mám iba absolvované. A som dlhé roky, samouk v týchto odvetviach. Vedel by som ich vyučovať oveľa lepšie než na kurzoch na ktorých som bol.... Len neviem ako sa pohnúť čo mám robiť. Ďakujem
blavaciko
16.12.10,10:13
:) Predpokladám že aj splnaš požiadavky na vzdelávanie druhých,ktoré vyžaduje Ministerstvo školstva.:)

treba rozlisovat rekvalifikacny kurz, kurz akreditovany MŠ SR a potom kurz,
su ludia, ktori sa chcu naucit po anglicky a nepotrebuju "diplom" ze to maju akreditovane ms sr,
jasne ze kuchar casnik by bol asi problem :)
BXLmiami
16.12.10,10:30
A masér by nebol problém?Načo by sa kto učil za masera ak by to potom nemohol robiť,lebo na to nemá papiere?
Pozri sa na stránku ministerstva školstva,čo na to potrebuješ.
blavaciko
16.12.10,10:36
tak mohol by masirovat rodinu namiesto vianocnych darcekov ;) ale to je asi vsetko
Dantess
16.12.10,10:49
Super, rýchlokvasený masér ide učiť iných ako masírovať. Sám to ale ani nemôžeš učiť. Potrebuješ garanta - lekára, ktorý by viedol hodiny anatómie a ty by si učil len masírovať. Alebo máš aj kurz na lekára ? :D Inak ale neviem či by sa ti to opaltilo, pretože toho lekára treba zaplatiť a sám neviem koľko ľudí naučíš masírovať, ale potrebuješ aspoň 6 klientov, ktorých by si musel učiť a oni si radšej vyberú inú školu, kde sa im budú venovať viac. A v poslednom rade neviem či sa to už vobec dá robiť, lebo keď ja som chcel začať učiť mas. kurzy, tak mi na MŠ SR povedali, že už sa to nedá, tak neviem ako to je...