cincinela
14.12.10,19:35
Od marca sa trápim s bolesťami chodidiel kôli tzv. pätnej ostrohe.
Viem,že o tejto téme sa tu už niekedy hovorilo,no mňa by zaujímali osobné skúsenosti s terapiou rázovými vlnami. Je dosť drahá a ja viem iba o jednej klinike v Bratislave kde ju robia, no tá je asi najdrahšia v sk. Hlavne by ma zaujímalo,či naozaj pomáha. Mám už za sebou obstreky,ultrazvuk aj magnetoterapiu. Nezabralo.:mee:
Ďakujem za akékoľvek informácie.
lujza.j
14.12.10,18:59
v Čechách stojí jedno sedenie 500.-čk, tu tuším 50e+ nejaká vstupná diagnostika, neviem síce načo keď diagnóza je potvrdená RTG snímkom . viem že to je v BA, treba absolvovať 7-8 sedení.
Ja som momentálne bez bolesti od augusta pijem každé ráno na lačno 2dc vody+1 pol. lyžica jablčného octu+ kávová lyžička medu. možno to je smiešne, ale fakt ma päta nebolí:D
buchač
14.12.10,19:01
Od marca sa trápim s bolesťami chodidiel kôli tzv. pätnej ostrohe.
Viem,že o tejto téme sa tu už niekedy hovorilo,no mňa by zaujímali osobné skúsenosti s terapiou rázovými vlnami. Je dosť drahá a ja viem iba o jednej klinike v Bratislave kde ju robia, no tá je asi najdrahšia v sk. Hlavne by ma zaujímalo,či naozaj pomáha. Mám už za sebou obstreky,ultrazvuk aj magnetoterapiu. Nezabralo.:mee:
Ďakujem za akékoľvek informácie.

Bolesti v päte

http://www.porada.sk/t57034-bolesti-v- pate.html