janrada
14.12.10,20:34
Pozdravujem Vas a prosim o radu. Pri prenose uctu z banky do banky mi nepreniesli vsetky trvale prikazy. Toto ale nechcem rozoberat, nie je to dolezite. Stalo sa mi ale to, ze mi neodchadzali platby poistneho za auto a ja som si to bohuzial nesledoval, cez internetbanking platim strasne vela trvalych i jednorazovych uhrad. Takze som bol vlastne neplatic ci uz umyselne alebo nevedomky - prosim, toto tiez neriesme. V juni 2009 mi odisla posledna platba za havarijne a povinne zmluvne poistenie v poistovni AXA. Kedze v tejto poistovni donedavna nemali funkcny system na sledovanie uhrad poistneho stalo sa to, ze mi upomienku poslali az v oktobri v roku 2010 so ziadostou o doplatenie dlzneho poistneho za havarijne poistenie. Napriek tomu, ze mi neodchadzali platby za poistne na konci roku 2009 mi zaslali certifikat o tom, ze mam havarijne a povinne zmluvne poistenie a poistenie skla a urazove poistenie a asistencne sluzby, ako aj zelena karta na rok 2010 a vsetky potrebne dokumenty. Nemal som teda ani najmensi dovod predpokladat ze v tom obdobi uz vlastne nemam uzavrete ziadne poistenie. Nechcem tu rozoberat ani to, ze som tymto nepoistenym autom presiel celu europu od Ukrajiny az po Grecko. V liste zaslanom koncom oktobra 2009 a v upomienke mi oznamili, ze povinne zmluvne poistenie mi zaniklo v auguste 2009. Ked som sa toto dozvedel okamzite som u povodnej poistovni (podla zakona opat v poistovni AXA) uzavrel PZP. Poziadal som poistovnu listom aj telefonicky u operatorky aby posudzovali moj pripad zhovievavo pretoze je naozaj specificky a na jeho vzniku maju aj oni svoj podiel pretoze kvoli nedostatkom v ich systeme mi poslali upomienku az po roku a pol a ziadaju doplatenie havarijnej poistky za cele obdobie az do konca roku 2010.
Prosim, aky mate na toto nazor, ako by ste postupovali, ked v ich poistnych podmienkach maju uvedene:
V prípade havarijného poistenia, poistenie zaniká aj: a) ak poistné za prvé poistné obdobie alebo jednorazové poistné nebolo zaplatené do troch mesiacov odo dňa jeho splatnosti, alebo ak poistné za ďalšie poistné obdobie nebolo zaplatené do jedného mesiaca odo dňa doručenia výzvy poisťovateľa na jeho zaplatenie, ak nebolo poistné zaplatené pred doručení tejto výzvy. Výzva poisťovateľa obsahuje upozornenie, že poistenie zanikne, ak nebude zaplatené. To isté platí, ak bola zaplatená len časť poistného...
Mna najviac mrzi to, ze poistovna si uplatnuje narok na doplatenie poistneho az po roku a pol od nezaplatenia poistneho pretoze donedavna nemali prehlad o platbach poistneho od klientov. No a uplne najviac ma mrzi to, ze nikto v poistovni AXA sa nemieni mojim pripadom zaoberat inak nez na urovni operatorky na zakaznickej linke (pretoze inde sa klient nedokaze dovolat) a odpovedou z automatu ze som povinny dlznu sumu uhradit...
Prosim o radu, co by ste robili vy na mojom mieste. Dakujem.
Stanislav 1975
14.12.10,19:42
Janko, nič v zlom- ale to je odpad menom Axa...,sa nečuduj...
janrada
14.12.10,20:09
hmmm, vysokonstruktivna odpoved... teraz to viem uz aj ja...
KEJKA
14.12.10,21:18
mne sa to isté stalo v UNIQe, ohlásili sa tiež po cca 1,5 roku.
Overila som si spätne, že naozaj som neplatila úhrady tak som riešila PZP /HP som zaplatené mala/. Zhodou okolností najvýhodnejšie PZP mala zasa UNIQUA, tak som uzavrela novú zmluvu a zaplatila aktuálny rok. Nikto nič po mne spätne nežiadal.
janrada
26.02.11,08:42
No a mam to pravdepodobne z krku... Rada pre vsetkych, da sa bojovat s kazdym. To nam uz predviedol David a Golias.
Po niekolkonasobnej vymene listov medzi mnou a poistovnou AXA, ze som si vedomy chyby ale aj oni maju svoj podiel viny (ktory v liste priznali - chyba v komunikacii) lebo sa ku mne spravali ako k poistenemu aj ked som bol rok a pol dlznikom. To ze mi poistovna zrusila poistenie a oznamila po roku a pol s tym, ze chce 330 eur nedoplatok, to je co za bordel v evidencii... Manazer oddelenia spravy zmluv nezivotneho poistenia mi len zasielal nakopirovane odpovede v zmysle ze sa so mnou nemaju co bavit ze ja som neplatic a oni sice urobili chybu v komunikacii ale... VID MOJ PRISPEVOK HORE KDE JE CELA SITUACIA OPISANA...Ta som skusil poslednu moznost a poslal som im staznost na kvalitu poskytovanych sluzieb v zmysle ustanovenia zakona 8/2008 Z.z. o poistovnictve a oznamil im, ze je to moj posledny pokus o zmier a dohodu a navrhol im riesenie inak to davam pravnikovi a oznamim situaciu institucii, ktora ma na starosti dohlad nad financnymi instituciami vratane poistovni. Cuduj sa svete, o tyzden som mal list s tym, ze na moj navrh pristupuju a ze je to ich konecne stanovisko a bla bla bla... Tak som zamozrejme v lehote do 10 dni poslal list ze suhlasim, ono zaplatit 14 eur namiesto 330 nie je vobec prehra...
A na zaver:
ad 1: nedajte sa a bojujte aj ked sa vam zda ze s molochom vyhrat nemozete.
ad 2: odkaz pre manazera oddelenia spravy nezivotneho poistenia pana ZT - z klientov vy zijete, vas plat je z nasich poistiek a preto trocha viac proklientskeho pristupu by vam neuskodilo...
macik1223
04.03.11,17:57
aj mne sa to stalo v komunalnej ja som dokonca volala ako mam zrusit ked nechcem pokracovat dalej v plateni po tom co som mala s nimi problem ked mi mali zaplatit skodu ,povedala mi pani v poistovni ze nech len nezaplatim dalsie obdobie a zrusi sa to samo ja som uz ani to auto nemala a po roku a pol mi doslo ze mam nedoplatok 550eu skoro som odpadla ze za co? volala som tam zrazu to bolo menej o 100eu ale ze zaplatit to musim a ze sa zrusi poistka tak darmozraci cakaju taku dobu a potom udru ako supy na obet hajzli uz nechcem havarijnu ani vidiet tolko som na nej preplatila uz som mohla mat aj nove auto.