rozum
15.12.10,03:43
Deti boli minulý týždeň od stredy doma marod s manželom.Dnes majú nastúpiť do školy no mladší syn dostal teplotu teraz nad ránom.A čo teraz? Ja robím v robote kde teraz pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy, manžel tiež nemôže ostať dalej doma s babkami nemôžeme počítať.Situácia ktorú neprajem nikomu.Ja som bezradná :mee:.
arizona
15.12.10,04:31
Nemas v okoli nejaku nezamestnanu pani,alebo susedku na dochodku? Mozno by pomohli...
alaya1
15.12.10,06:58
Aj ja by som potrebovala cennu radu.
Ak je s pravnikom spisana zmluva o pravnom zastupovani v danej veci, ktora sa stala urcity den a to zastupovanie sa tyka toho datumu a na zmluve je iny datum, ako skutocny realny datum, kedy sa vec stala, je tato zmluva platna k danej veci?
verkaz
15.12.10,07:48
Ak máš uvedený dátum, tak je platná len ten deň. Dalo by sa to napadnúť. Urob si radšej zmluvu bez dátumu len s predmetom zmluvy.
heja3
15.12.10,08:06
mimotemy Na rôzne otázky sú tu rôzne témy. Porada je celá cenná rada.
bubkoch
15.12.10,16:49
Deti boli minulý týždeň od stredy doma marod s manželom.Dnes majú nastúpiť do školy no mladší syn dostal teplotu teraz nad ránom.A čo teraz? Ja robím v robote kde teraz pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy, manžel tiež nemôže ostať dalej doma s babkami nemôžeme počítať.Situácia ktorú neprajem nikomu.Ja som bezradná :mee:.

nenahraditelnych su plne cintoriny ...
neexistuje nieco take ze "pn,paragraf a ani dovolenka neprichádza do úvahy" ... ked treba, tak treba