jerry22
15.12.10,09:14
Poradaci nepozna niekto bylinkarku babku Stanovu, byva v Dubnici nad Vahom niekde na kraji smer od TN, nevie niekto ulicu???
Vopred vdaka...
Psycholog
15.12.10,08:45
Bylinkářku sice neznám, nabízím však různá bylinkářská řešení v příloze. Všechna jsou dlouhodobě odzkoušená a účinná. Petr
legolas
17.12.10,06:16
..žlčníkové kamene vyoperovať a čím skôr tým lepšie...
pasuliatko
25.12.10,18:21
tiež som za vyoperovanie alebo rozbitir ultrazvukom, bylinky ti kamene neodstránia a ani sa nezmenšia!!!
Psycholog
26.12.10,12:04
Při opakované léčbě např. u pacienta, kde ze zdravotních důvodů - cukrovka, vysoký tlak a vysoký věk, výše uvedené byliny kameny zcela rozpustí. Je třeba však cyklus pití čaje po 3 měsících přerušit na 1 měsíc a pak opět pít 3 měsíce/měsíc pauza. Trvá to cca 14 měsíců, než lékaři po odborném vyšetření konstatují jejich přirozené a průběžné odstranění močením. Petr
pazravec
09.05.11,19:36
Aj ja mam zlcnikove kamene - mame to v rodine. Ale je ich mam aj plnu pecen. to co vam lekari nepovedia (lebo nevedia) je to, ze tieto zlcove kamene sa tvoria hlavne v peceni (su hrachovo-zelene), v zlcniku sa az zacnu tvorit ked ich mate plnu pecen. Zlcnik produkuje zlc, ta sa zlcovodmi dostava do pecene a odtial dalej do traviaceho traktu. Tieto kamene vam teda mozu zapchat kanali(ky) pecene. V nemecku a holandsku ludia znovuobjavili starodavnu kuru - pouziva za stovky rokov na vypudenie zlcovych kamenov z pecene. Ja som si ju urobila - pocas prvej kury mi vyslo priblizne 50 kamienkov, po druhej kure viac ako stovka. Budem s kurami pokracovat kym si vsetky kamene pekne upracem. Niekory ludia ich maju doslova tisicky!!! Pecen je obrovsky organ, zmesti sa ich tam dost. Pre zaujemcov: poslem aj fotku svojich kamienov aj recept - je velmi jednoduchy a potreby stoja babku. Je to to naljepsie co mozete pre svoje zdravie urobit.
Katarina
10.05.11,12:39
A nemohol by si to priložiť tu ?
legolas
11.05.11,04:51
..never tomu, recept je :) ..skalpel..
legolas
11.05.11,04:54
Aj ja mam zlcnikove kamene - mame to v rodine. Ale je ich mam aj plnu pecen. to co vam lekari nepovedia (lebo nevedia) je to, ze tieto zlcove kamene sa tvoria hlavne v peceni (su hrachovo-zelene), v zlcniku sa az zacnu tvorit ked ich mate plnu pecen. Zlcnik produkuje zlc, ta sa zlcovodmi dostava do pecene a odtial dalej do traviaceho traktu. Tieto kamene vam teda mozu zapchat kanali(ky) pecene. V nemecku a holandsku ludia znovuobjavili starodavnu kuru - pouziva za stovky rokov na vypudenie zlcovych kamenov z pecene. Ja som si ju urobila - pocas prvej kury mi vyslo priblizne 50 kamienkov, po druhej kure viac ako stovka. Budem s kurami pokracovat kym si vsetky kamene pekne upracem. Niekory ludia ich maju doslova tisicky!!! Pecen je obrovsky organ, zmesti sa ich tam dost. Pre zaujemcov: poslem aj fotku svojich kamienov aj recept - je velmi jednoduchy a potreby stoja babku. Je to to naljepsie co mozete pre svoje zdravie urobit.
:eek:..a ty si pravda adeptka na Nobelovú cenu ako to tak vidím:):)
lofr
11.05.11,13:44
Tu kuru neznovuobjavili, ak teda myslime to iste, pouzivali ju nasi predkovia... robili si ju vtedy s husacou mastou.
Sam som tuto kuru urobil asi 10 krat a vyslo zo mna snad 500 malych zelenych zlcovych kamenov. Neuveritelne sa mi potom ulavilo a to som mlady clovek, ktory to mierne prehanal so sladkostami a tukmi od malicka. :-) Proste po tych kurach sa mi citelne zlepsilo zdravie a travenie.

Skutocne su tie kamienky poskryvane hlavne v peceni (kto spracuvaval slepacie pecienky, urcite vie, ktore to su, take pecienky sa rovno vyhadzuju...), odkial ich pecen vytlaca do zlcnika, v nadeji, ze sa postupne dostanu do creva. Sposobuje to vela komplikacii, ako uz spominane zasekavanie kamienkov, dalej, hromadenie sa roznych patogennych zivocichov, ktore v nich prezivaju, dalej, nekvalitnu zlc, ktora zle odteka, k comu sa pridruzuje aj horsie odtekanie pankreatickych stiav (vyvod s pankreasu a zlcovodu su spojene)... celkovo, s tymi kamienkami podstatne zhorsene travenie tukov a bielkovin, a celkovo oslabena cinnost pecene.

Navod na kuru najdete tu:
http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php

Uz zachranila stovky zlcnikov, precitajte si temu na fore, nedajte si zlcnik u chirurga, lekari rozpravaju same nezmysly. Vela ludi to trpko olutovalo, ze si nechali vybrat zlcnik, keby vedeli o tejto kure...
Akurat si dajte spravit sono, ake velke su kamene, ak by tam uz boli prilis velke, treba ich trochu zmensit pred kurou. To sa robi niekolkomesacnym doplnanim horciku vysokymi davkami, konzumovanim velkeho mnozstva kyslych jablk, a pitim specialnych cajov. Samotne caje nestacia, treba zmenit aj zivotospravu.
Inak pocas kury sa pouziva epsomska sol na umrtvenie zlcovodov, a je vhodne si 3 hodiny dopredu nahrievat pecen, co urobi kamienky mazlavejsimi, a lahsie potom prejdu zlcovodmi.
legolas
11.05.11,16:52
.. ďalší expert na Nobelovú cenu.., ale v roku ju udeľujú len jednej osobe tak ako to s vami bude? podelíte sa?:)
lofr
11.05.11,21:15
.. ďalší expert na Nobelovú cenu.., ale v roku ju udeľujú len jednej osobe tak ako to s vami bude? podelíte sa?:)
No, zjavne tu zacinas byt v mensine, tak by bolo snad nacase naucit sa pouzivat rozum.
legolas
12.05.11,04:49
:rolleyes:..rozum majú tí, čo si tie kamene dajú vybrať buď laparoskopický, alebo ak sa to nedá tak normálnou operáciou, to je zvláštne, že odrazu sa po nežnej objavilo toľko liečiteľov:).. kde ste prosím vás boli doteraz?????.. tak preto lekári odchádzajú za prácou do cudziny, lebo máme nových odborníkov:)
Katarina
12.05.11,07:40
Ja mám žlčník vyoperovaný a dokonca ho vyoperovali aj mojej dcére keď mala len 13 rokov. Myslím si však, že každý môže mať svoj názor. Radu buď prijmem, alebo nie. S príspevkom buď súhlasím, alebo nie. Ale nie je pekné urážať tých čo majú na vec iný názor s ktorým sa niekto nestotožňuje.
lofr
12.05.11,08:13
Ja mám žlčník vyoperovaný a dokonca ho vyoperovali aj mojej dcére keď mala len 13 rokov. Myslím si však, že každý môže mať svoj názor. Radu buď prijmem, alebo nie. S príspevkom buď súhlasím, alebo nie. Ale nie je pekné urážať tých čo majú na vec iný názor s ktorým sa niekto nestotožňuje.
Suhlasim, preto nemam rad rypacov, ktori ked maju ini nazor, zosmiesnuju ostatnych. Ja som sa podelil so svojou skusenstou, pridal som odkazy, kde si moze kazdy najst referencie. O tom, ako vyzera "klasicka" medicina, si kazdy moze urobit obraz sam, a nastastie uz pribuda coraz viac ludi, ktorym zacina svitat, ze posadit sa na lozko a vyrezat to, co sa v tele hlasi a ukazuje nam, ze nieco robime nespravne, asi nebude najlepsia cesta - hoci netvrdim, ze to nieje najjednoduchsia cesta.
veronikasad
12.05.11,08:15
lofr, zaujalma spôsob liečby uvedený v prílohe. Požiadala som SS o názor na túto liečbu p. Petra (nick psycholog). Aj keď odpoveď bola adresovaná mne, dovolím si časť z nej zverejniť

"Už jsem to několikrák četl s pozitivním hodnocením. Osobně nemám žádné zkušenosti, bál bych se to komukoliv aplikovat, protože zde dochází k malému záchvatu žlučníku, který se snaží vypudit obsah, který tam nepatří - sádlo i kámen. Díky mastnotě to jde hladčeji, ale může to způsobit i velký kolaps v organizmu - až sepsi.
Moje hodnocení je 50:50. Ale bál bych se..... "
legolas
12.05.11,11:36
Ja mám žlčník vyoperovaný a dokonca ho vyoperovali aj mojej dcére keď mala len 13 rokov. Myslím si však, že každý môže mať svoj názor. Radu buď prijmem, alebo nie. S príspevkom buď súhlasím, alebo nie. Ale nie je pekné urážať tých čo majú na vec iný názor s ktorým sa niekto nestotožňuje.

..ja ich neurážam, ale ak niekto napíše také veci, že v pečeni máme kamene a je ich veľa, tak som prekvapený, že v dnešnej modernej dobe hovoria o tom, že lekári nič nevedia a porovnávajú žlčník a pečeň s kuracou pečeňou..:eek:
Katarina
12.05.11,11:45
legolas, príspevok som predsa neadresovala tebe, len som vyjadrila svoj názor - všeobecne.
lofr
12.05.11,19:48
..ja ich neurážam, ale ak niekto napíše také veci, že v pečeni máme kamene a je ich veľa, tak som prekvapený, že v dnešnej modernej dobe hovoria o tom, že lekári nič nevedia a porovnávajú žlčník a pečeň s kuracou pečeňou..:eek:
Legolas, robil som si seriu tych pecenovych ocist, kazdych 14 dni. Keby si videl, ake mnozstva kamienkov zo mna isli, musel by som mat zlcnik taky velky ako pecen. Tie kamienky boli v peceni, na to by som aj krk vsadil. Medzi ocistami som nejedol vela tukov, takze neexistuje, aby sa za 14 dni vytvorili vzdy nove kamienky v zlcniku. Museli sa tam vzdy vytlacit z pecene.
Po jednej ociste som ich namatkovo spocital... dva krat sa mi nechcelo do pocitania kamienkov plavajucich v zachode, no ale raz som sa prekonal, a bolo ich vyse 150, od uplne drobnych asi 1mm az po 1cm. Cize, zo mna za pol roka vyslo odhadom tak 1000 kamienkov tej velkosti. Behom toho pol roku mi vystupila energia aspon o 50%, koncentracia mysle sa mi citelne zlepsila, v praci som bol schopny odrobit 2x taku zataz ako predtym, a travenie a to hlavne tukov sa mi citelne zlepsilo. Zdaleka som nemal taku unavu po hostine, ked som to prehnal s tukmi. Povedal by som, ze zo vsetkych veci, co som kvoli zdraviu podstupil, bola tato seria ocist druha najucinnejsia vec, aku som zazil (prva bol niekolko tyzdenny post na zeleninovych stavach), a narast vitality bol doslova "schodikovy"... vzdy par dni po ociste som citil markantne zlepsenie, a potom az do dalsej ocisty nic.
To su moje skusenosti, ziadne keci. Ocistu som doporucil niekolkym kamaratom, 3 z nich sa do toho dali. Vsetci hned po prvej ociste mali motivaciu to opakovat, ked videli, aky bordel sa z nich vali. Vsetko sme mladi ludia do 30 rokov, takze mlady clovek ti nebude takto blbnut, ked mu to citelne nepomoze. Dalsi dvaja by si to radi dali, ale bohuzial su tak priputani na jedlo, ze nedokazu jeden den vydrzat len na jablkach, co lutuju, sami si to priznavaju, ze je to s nimi zle. Bohuzial, takto to ma vacsina ludi, co zisti az pri pokuse podstupit post.

Co sa tyka zlcnikoveho zachvatu, alebo kolapsu... pocet ocist, vykonanych v mojom okoli sa uz pocita snad na 30, ziadne komplikacie nenastali u nikoho. Ano, vsetko su to mladi ludia do 30 rokov, takze mozno u nejakeho 50tnika, zniceneho vseliakymi chorobami, by som sa o nieco obaval. Ale nic nieje lepsie, ako robit si tuto ocistu preventivne, kym este clovek nema problemy, a usetri si mnoho komplikacii neskor. Zacpat si pecen a zlcovody tymi kamienkami a potom neskor prijst kvoli tomu o zlcnik, je najvacsia blbost, aku si clovek moze v zivote sposobit... respektive jedna z najvacsich. Vykaslat sa na tu hnusnu zaplavu tukov, a ocistit si pecen co najskor... to je moj recept. Pretoze v dnesnej dobe si nemyslim, ze su tym najhorsim zlom E-cka a chemia... ale podla mna stres a hostina plna tukov kazdy den, realita pre vacsinu ludi. Chemie sa telo zbavi lahsie, nez tukov, staci si pozriet proces travenia tukov, a to, co sposubuju nestravene tuky v crevach, navyse tie najhorsie ztuzene, zoxidovane, prepalene... to su tie, co ludia vacsinou jedia... a ked toto ma clovek kazdy den, choroby dlho na seba nenechaju cakat.

Este co sa tyka skusenosti, ktore si mozes pozriet na internete... na fore, kde som dal link, si ocistu robilo snad dalsich 10-20 ludi, opat sa nikto nestazoval, skor boli sklamani, ze z niektorych ziadne kamienky nevysil. Samotny liecitel Jarda nespomina ziadne komplikacie, sam doporucuje spravit si sono, a v pripade vacsich kamienkov ich rozpustat vysokymi davkami horciku (zaujimave, ze vacsina lekarov akosi zabudlo, aky prvok je potrebny na vyuzitie vapnika v tele, hoci to maju v medicinskych skriptach, a namiesto magnezia predpisuju dalsi vapnik... ale to je uz druha vec, za operaciu zlcnika predpokladam, ze dostanu tucnejsi balik penazi od poistovne, nez za 3 mesacne predpisanie horcika, a doporucenia pit caje a jest jablka) Cize, ked to zosumarizujeme, na takych 1000 ocist mozno pripadne nejaky jeden problemovy pripad... to je 50% na 50% o ktorom tu bolo pisane? Pre mna je to 1 ku 1000... a nic v zlom, ale vacsina liekov legalne predavanych ma ovela vyssiu mieru neziaducich ucinkov... a pozrite sa na statistiky, kolko ludi rocne zomrie na nespravnu diagnozu alebo neziaduce ucinky liekov... a to nikoho netrapi. Tam uz obavy akosi niesu, ludia si veselo kupia krabicku plnu liekov a chrumu to ako lentilky... slepa dovera v tuto medicinu je az zarazajuca.
legolas
13.05.11,05:33
:) prepáčte , ale nedá mi, aby som na tento príspevok nenapísal niekoľko viet, podľa jeho odpovede som vydedukoval to čo som dávno nevedel, že preto moje zajace nemajú v pečeni žiadne kamienky nakoľko jedia veľa jablk, ovosa a sena a žiadne tuky:), lenže môj milý, dohodneme sa asi takto:) ja si zoberiem do lesa kus slaniny a chleba, ty si zoberieš jablká a horčík:), OK? a celý deň budeme tvrdo pracovať .., som zvedavý ako to so mnou dlho vydržíš hoci ako vravíš máš ešte len 30 rokov, ja mám 61:), čiže cca50:50:eek:
lofr
13.05.11,19:58
Nuz mily Legolas, ja si nepotrebujem nic dokazovat, ani s nikym sutazit. Navyse, takyto amatersky test nic nehovori. Obcas sa narodi geneticky silnejsi jedinec, ktory moze chalovat totalne nezdrave veci, a nic mu nieje. Avsak, vsetci okolo, co ho napodobnuju, zomieraju... znamena to, ze by mal kazdy robit to co on? Mudrost nespociva v nejakom dokazovani si niecoho.
Ale, poznam cloveka, ktory po 25 rokoch takehoto "blbnutia" s ocistami, ma tak vyladeny metabolizmus, ze na mrkvovej stave dokaze rubat drevo cely den. Ma cez 50. Velmi rad by som videl vas suboj v rubani dreva v lese, a nemam najmensich pochyb, ze by si so svojou slaninou dostal neuveritelne na prdel, ked on by si zobral iba liter mrkvovej stavy, a urobil by 3x viac roboty nez ty... velmi rad by som to videl, ale bohuzial, mam na starosti ine a dolezitejsie veci, nez zvadzat taketo testosteronove suboje a urcite aj on...bohuzial, z toho som vyrastol uz v puberte.
lienkam
14.05.11,14:17
na zlcnikove kamene skuste ocistu tela podla Malachova
katalóg
30.07.11,22:54
Z Malachova si prečítať aspoň pár stránok.
Veľa ľudí by sa v stravovaní umravnilo.
kozlíček
25.10.12,09:19
Má niekto skúsenosť,kto trpí problémami žlčníkových kameňov, s pitím paneského olivového oleja?Počul som,že aj ten pomáha sa ich zbaviť.Preto tá otázka.Pekne ďakujem!!!
gardenia
25.10.12,19:09
Ja som tiež počula o pití olivového oleja, tak to skúšam - každé ráno nalačno 1 lyžicu oleja s citrónovou šťavou. Užívam to asi mesiac, tak som zvedavá, ako mi to pomôže. Moja známa to pije každý deň už 3 roky a po celý čas nemala žiadne problémy.
kozlíček
27.10.12,10:07
Ja som tiež počula o pití olivového oleja, tak to skúšam - každé ráno nalačno 1 lyžicu oleja s citrónovou šťavou. Užívam to asi mesiac, tak som zvedavá, ako mi to pomôže. Moja známa to pije každý deň už 3 roky a po celý čas nemala žiadne problémy.
Dozvedel som sa o viac receptoch na užívanie olivového oleja,no ktorý je ten správny?:) Ale tiež píšu,že užívať treba na lačno 3 lyžice,zapiť grapefruidovou šťavou 100% a na večer taktiež.Môže sa zapíjať aj letným čajom.Kto si ako zvolí.Uvidíme.:mad:
Haliangel
03.12.12,07:42
môžem poprosiť o recept na prirodzené odstránenie žlčníkových kamienkov ?
Ďakujem
Haliangel
Dav
03.12.12,08:11
Napríklad : http://varecha.pravda.sk/recepty/ocistna-kura-pecene-cast-2-/27552-recept.html
Ale podľa skúseností v rodine je najúčinnejší skalpel.
Jire
03.01.13,07:23
Aj ja sa pytam: nepoznate niekto babku bylinkarku Stanovu z Dubnice ? - mate na nu kontakt alebo ako ju clovek najde? Diky.....
buchač
03.01.13,08:33
Aj ja sa pytam: nepoznate niekto babku bylinkarku Stanovu z Dubnice ? - mate na nu kontakt alebo ako ju clovek najde? Diky.....
...vraj ...

Dubnica nad Váhom - časť Dolné Kolonky

pondelok , stredu , piatok od 7 - 16.30
Jire
30.01.13,13:22
Vdaka Ti:))
Tak sa tam vydam a budem hladat.


...vraj ...

Dubnica nad Váhom - časť Dolné Kolonky

pondelok , stredu , piatok od 7 - 16.30
EPk
30.01.13,13:53
môžem poprosiť o recept na prirodzené odstránenie žlčníkových kamienkov ?
Ďakujem
Haliangel
Prave mi prisiel e-meil Očista žlčníka
http://www.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA
ilona
30.01.13,16:12
Ja by som aj tak najradšej volila ten skalpel, ako radil niekto predomnou. Teraz to už operujú laparoskopiou a nie je to ťažká operácia,len treba ísť vtedy, keď je žlčník vkľude a nie odkladať až príde záchvat.
vulxy
30.01.13,16:56
mam taku otazku na zlcnikovych odbornikov.....objavily mi nahodou kamen v zlcniku a vraj iba jeden a vraj taky velky ze asi uz sa to neda operovat len vybrat komplet zlcnik...
cital som o tom par rad hore dole a su taky co mi to radia odstranit a zase aj taky co hovoria nechat ho na pokoji...to sa jedna o radi lekarov,lekarnikov,sestriciek co s tym pracuju...
moja dilema je nasledovna ked si ho dam vybrat stratim suciastku co mi narastla nie nahodou ma svoju funkciu a to produkuje nejake tekutiny (uz si nepametam presne ake) co su dost dolezite pre funkciu hrubeho creva,podla nemenovaneho odbornika-kamarata stupne pravdepodobnost rakoviny hr.creva dost dramaticky....ked si ho necham zase je pravdepodobne ze skor ci neskor sa to zhorsi ale zase ani nemusi.....
su ludia s obrovskymi kamenmi co o nich ani nevedeli cely zivot.....vraj
este dodam ze ma ten zlcnik vobec neboli ,kym som nesiel na to sono kvoli potrvrdeniu do prace ani som nevedel ze existuje take daco a pritom podla mojej zivotospravy uz by som ten zivot mal mat za sebou....
som zvedavy aky mate nazor na vec......
buchač
30.01.13,17:41
mam taku otazku na zlcnikovych odbornikov.....objavily mi nahodou kamen v zlcniku a vraj iba jeden a vraj taky velky ze asi uz sa to neda operovat len vybrat komplet zlcnik...
...nie je problém , šak skalpel na chirurgii ešte hádam majú ...
cital som o tom par rad hore dole a su taky co mi to radia odstranit a zase aj taky co hovoria nechat ho na pokoji...to sa jedna o radi lekarov,lekarnikov,sestriciek co s tym pracuju...
...buď - alebo ...
moja dilema je nasledovna ked si ho dam vybrat stratim suciastku co mi narastla nie nahodou ma svoju funkciu a to produkuje nejake tekutiny (uz si nepametam presne ake) co su dost dolezite pre funkciu hrubeho creva,podla nemenovaneho odbornika-kamarata stupne pravdepodobnost rakoviny hr.creva dost dramaticky
...iný odborník tvrdí ..

Ohrozenie života
Gastroenterológ upozorňuje, že roztrhnutím sa obsah žlčníka vyleje do brušnej dutiny a následný zápal pobrušnice by hrozil septickým šokom, ohrozujúcim život. Riešením teda býva operácia, pri ktorej chirurg odstráni celý žlčník aj s kamienkami. Tento zákrok však väčšina potenciálnych kandidátov neabsolvovala, lebo obyčajne iba pretrpela niekoľkohodinový, prípadne až niekoľkodňový kolikovitý záchvat, ktorý neskôr ustal. „Dlhodobé odkladanie operácie môže vyvolať chronické dráždenie a chronický zápal, čo okrem iného býva aj rizikovým faktorom možného vývoja rakoviny žlčníka,“ upozorňujú chirurgovia. „Platí však, že rakovina – i keď v podstatne nižších počtoch – sa vyskytuje aj u ľudí, ktorí predtým netrpeli žlčníkovými bolesťami.“

....ked si ho necham zase je pravdepodobne ze skor ci neskor sa to zhorsi ale zase ani nemusi.....
...aj tak sa dá povedať ...
su ludia s obrovskymi kamenmi co o nich ani nevedeli cely zivot.....vraj
este dodam ze ma ten zlcnik vobec neboli ,
...raz možno začne a potom budeš do plafóna pozerať v tom špitáli ...
kym som nesiel na to sono kvoli potrvrdeniu do prace ani som nevedel ze existuje take daco a pritom podla mojej zivotospravy uz by som ten zivot mal mat za sebou....
som zvedavy aky mate nazor na vec......
...neviem ...:rolleyes:

...
ilona
30.01.13,17:45
Neviem aký to môže byť kameň, že sa nedá operovať, ja som mala veľký ako ozaj veľký orech a robili mi to laparoskopiou. Je tomu už dosť veľa rokov,ale čo som vtedy študovala ja ohľadom žlčníkových kameňov asi som sa ani nestretla s tým, žeby niekto mi bol povedal, že ho tam nechať. Všetci lekári hovorili len o tom ,aké je to škodlivé pre organizmus ,ako to môže poškodiť pankreas a ten liečiť je už oveľa väčší problém.
vulxy
31.01.13,19:27
tiez neviem ale lekarka co ma sono-vala ....citujem.."nevidim vas zlcnik...ale vidim obrovsky kamen ,zlcnik bude asi okolo neho"
kozlíček
17.01.15,15:18
Při opakované léčbě např. u pacienta, kde ze zdravotních důvodů - cukrovka, vysoký tlak a vysoký věk, výše uvedené byliny kameny zcela rozpustí. Je třeba však cyklus pití čaje po 3 měsících přerušit na 1 měsíc a pak opět pít 3 měsíce/měsíc pauza. Trvá to cca 14 měsíců, než lékaři po odborném vyšetření konstatují jejich přirozené a průběžné odstranění močením. Petr
žlčové kamene močením?