katedrála
15.12.10,09:54
neviete mi niekto poradiť ako sa zbaviť malých drobných mušiek okolo kvetov v obývačke,mám tam dve veľké difembachie,antúriu a orchideu no mušiek neúrekom-neviem ako ich odpudiť.ďakujem za radu.
jacekova
15.12.10,08:58
tiež sme mali dosť malých mušiek a kúpili sme na okno takú lepku-kvetinku, ktorá láka mušky a oni sa buď prilepia alebo umrú na parapete.
Zdenka 0705
15.12.10,09:08
V súčasnosti tiež bojujem s muškami, zrejme som si ich priniesla zo zeminy, ktorú som kúpila v Kauflande na jeseň, pretože až po presadení do tejto zeminy sa mi v byte objavili.
Zatiaľ striekam 1x do týždňa prípravkom Cyper proti hmyzu, v záhr. potrebách mi povedala, že len zeminu, kvety nie.
Práve dnes som aplikovala druhý raz, je pravda, že sem tam sa ešte nejaká objaví, ale už to nie je také, ako pred postrekom.
Boli vyslovene dotieravé, pomaly do nosa a očí nalietavali.
milka 60
16.12.10,06:57
Dosť pomáhajú žlté nalietacie doštičky, a tiež je dobre nechať preschnúť substrát, oni majú radi vlhko
lusielaL
16.12.10,07:19
Dosť pomáhajú žlté nalietacie doštičky, a tiež je dobre nechať preschnúť substrát, oni majú radi vlhko
No a ja sa cudujem tiez odkial sa beru,ved mam plne okna kvetov-teraz uz budem vediet.Dakujem.
arizona
16.12.10,09:20
zapichnut do zeme kusok cesnaku,alebo posypat popolom...
Lubaba
17.12.10,20:48
jorge01
31.12.10,11:43
Je to o substráte/zemine/.Ten zaručenie bez mušiek a podobnej hávede sa volá Gramoflor-viac info na webe


mám s ním len samé pozitívne skúsenosti.