derek191919
15.12.10,19:24
...
derek191919
15.12.10,19:36
...
Stanislav 1975
15.12.10,20:14
Myslíš, že niekto z obyvateľov bytovky , číta nejakú reklamu pri vchodových dverách ???

Úplný súhlas- úplne kontraproduktívné...
buchač
15.12.10,20:14
Dobrý deň, mám záujem si prenajať vo vchode v panelákoch plochy na reklamné účeli. Chcem sa spýtať na Váš názor, koľko by som mal ponúknuť vlastníkom každého vchodu za prenájom?
Radšej nechci ..teda ten môj ...názor...;)
Moja predstava by bola mesačne za vchod tak cca 5 euro,
Smiešna suma ...za to ani jeden čistiaci prostriedok na podlahu nekúpiš...:D
keby som mal 50 vchodov by to bolo aj tak len za prenajom 250 euro, čo sa mi zdá dosť ale zasa 5 euro za mesiac jeden vchod sa mi zdá málo lákavé pre vlastníkou aby na to pristúpili.
Zabiť by s mali za takou ponukou ...na kolenách sa modliť v kostole za takú dobročinnosť ...:---
Môžete mi prosim Vás poradiť ako by som to mal vyriešiť? Prípadne za akú sumu by ste vy dovolili mat vo vašom výťahu reklamu.
Na to nemáš ...:rolleyes:
Som z mesta do 30 000 obyvateľov.
Som z mesta nad 230 000 obyvateľov ...;):rolleyes::---:D
Dakujem :)

Ozaj , keď dáš 5 € , koľko asi trhneš Ty ...:confused:

Ozaj , plochy ...čo to znamená ?
Panely , nástenky , steny ...

Ozaj , kto bude upratovať ten bordel , keď sa decká vyšantia na tých reklamách ...???

Hm , ....teda ozaj ...koľko si pýtať ???
derek191919
16.12.10,08:46
Dakujem za odpovede (pre mna bezvýznamné), ale ja som sa Vás nepýtal na názor či to pojde alebo nie, ale na to koľko si pýtať za prenájom. Ale takto z toho voľného miesta nemajú ani cent. A hej chcem vediet názor pri akom veľkom nájme by ste to odsúhlasili. Ostatné veci uz čo ste namietali mam vyriešené, mna len zaujima cena toho prenájmu