mlyn16
29.11.05,13:34
Ahojte,
veľmi by ma zaujímalo, či sú na Porade zaregistrovaní ľudia zamestnaní napríklad na daňových úradoch, na sociálke, trebárs z ministrerstva práce a sociálnych vecí. Tu by videli, s akými rôznorodými problémami sa stretávame v bežnom živote a aké nedokonalé zákony sú schválené.
Myslíte, že by sa niekto aj priznal?
Richard
29.11.05,12:47
tému som vyňal a presunul...

čo sa týka tejto otázky, nemôžem ju zodpovedať keďže informácie o registrovaných považujem za dôverné...

a chodia tu inak aj neregistrovaní.... .-)

Rádoví pracovníci na bežných výkonných úradoch, však s komplikovanou legislatívou nič neurobia... oni majú z toho tiež iba problémy....

Treba však šíriť informáciu o Porade a určite sa dostane aj ku kompetentejším .-)
Napr. aj keď budete na nejakých regionálnych podnikateľských centrách a úradoch... zmieňte sa o Porade .-)
Jozef Mihál
29.11.05,13:05
...sú na Porade zaregistrovaní ľudia zamestnaní napríklad na daňových úradoch, na sociálke, trebárs z ministrerstva práce a sociálnych vecí. Tu by videli, s akými rôznorodými problémami sa stretávame v bežnom živote a aké nedokonalé zákony sú schválené.
Myslíte, že by sa niekto aj priznal?

Myslím, že áno ;)
Jozef Mihál
30.11.05,06:41
Tak zatiaľ máme dve priznania.
STRELEC
06.12.05,17:35
Tak zatiaľ máme dve priznania.
Tak potom štyri.:) Moju kamarátku, pracovníčku DU som "naviedol", že by sa pozrela na Poradu. Cez jej nick vraj pristupujú dve spolu s kolegyňou. Svoj nick som jej radšej neprezradil. Možno teraz:D :D :D
accad
06.12.05,17:56
Pristupujú znamená, že z nej čerpajú vedomosti alebo pomáhajú radami na základe ich praxe a prístupu k interným usmerneniam DR.:)
Jozef Mihál
06.12.05,18:49
.- )