ajanaareta
17.12.10,01:06
Opakovane liecena ATB, vzdy v zime sa to zhorsi. Vyzera to ako obarena koza, zacina pupencami a svrbia. Potom sa supe celapostihnuta cast az do suroveho masa. Rychle sa to rozsiruje a nakoniec to vyzera ako lupienka, alebo psoriaza. Stale to mokva a robia sa chrasty. Povodne bola diagnostikovana stafylokokova infekcia.Udajne preliecena. Moze byt pricina oslabena imunita? Zaciatok az po nastupe v severskom state. Dlhodobo liecenna na poruchu imunity.
Stina
17.12.10,03:52
Numulárna dermatitída je chronické kožné ochorenie, behom ktorého sa na dolných končatinách vyskytujú okrúhle, jasne ohraničené škvrny - vyrážky. Zhoršuje sa väčšinou v zime. Táto porucha môže byť spôsobená alergiou na nikel, a často je sprievodným znakom suchá koža. Liečba tohoto kožného ochorenia spočívá v potlačovaní príznakov kortikosteroidmi a liečivou kozmetikou.
perliva99
23.05.12,17:28
dobri den aj ja som dnes bola u koznej tiez sa mi na kotniku robia cervene skvrny a mam opuchnuti kotnik a stipe svrbi ani neviem tu bolest popisat na chvilu mi to zmizne a potom sa mi to objavi znova a kozna mi dala krem BELOGENT dakujem