AnitaMartinska
29.11.05,13:59
Je povinny zamestnavatel vykonavat zrazky zo mzdy pre rôzne spolocnosti,ktore poskytuju pôzicky? V mojom pripade to je POHOTOVOST a naposledy HOME CREDIT, ktore sa odvolavaju na paragraf 551 Obcianskeho zakonnika, podla ktoreho sme vraj povinni tieto zrazky vykonavat.
Pritom kazdy klient uvedenej spolocnosti tvrdi, ze splatky mali robit sekmi,ktore im ale spolocnost nezaslala. Mam dojem,ze si to tieto spolocnosti zlahcuju / pre seba/ , lebo od zamestnavatelov to maju istejsie.
Vdaka za radu
Anita
ricij
29.11.05,13:03
Pkiaľ nemáte písomné povolenie od zamestnanca alebo exekučný príkaz, na mzdu siahnuť nesmiete.
Zita4
29.11.05,13:49
Je povinny zamestnavatel vykonavat zrazky zo mzdy pre rôzne spolocnosti,ktore poskytuju pôzicky? V mojom pripade to je POHOTOVOST a naposledy HOME CREDIT, ktore sa odvolavaju na paragraf 551 Obcianskeho zakonnika, podla ktoreho sme vraj povinni tieto zrazky vykonavat.
Pritom kazdy klient uvedenej spolocnosti tvrdi, ze splatky mali robit sekmi,ktore im ale spolocnost nezaslala. Mam dojem,ze si to tieto spolocnosti zlahcuju / pre seba/ , lebo od zamestnavatelov to maju istejsie.
Vdaka za radu
Anita
§ 551 Občianskeho zakonníka jednoznačne ukladá zamestnávateľovi povinnosť zrážať zo mzdy zamestnanca pohľadávky podľa dohody o zrážkach zo mzdy, ktorú podpísal zamestnanec. Stačí, keď veriteľ túto dohodu predloží zamestnávateľovi. Nie je potrebný ďalší súhlas zamestnanca. Ja som mala viac takýchto prípadov, takisto sa mi to nepáčilo, ale zákon je zákon a veriteľ podľa toho zákona môže brať na zodpovednosť zamestnávateľa. :(
bepo
29.11.05,18:43
Nie je potrebný písomný súhlas zamestnanca.

.. a veriteľ podľa toho zákona môže brať na zodpovednosť zamestnávateľa. :(
To znamená že pokiaľ zamestnávateľ nevykonáva zrážky hoci mal,môže ich veriteľ žiadať od zamestnávateľa namiesto od zamestnanca čo nie je veľmi príjemné pre zamestnávateľa.
AnitaMartinska
30.11.05,05:38
Co vy na to, pan Mihal?
To naozaj su povinne mzdarky este aj taketo zrazky robit?
Mne sa to nezda logicke, ved su to dalsie poplatky pre zamestnavatela.
Este sa mi stala jedna vec.
Mam zamestnanca, ktory nesuhlasi so zrazkou zo mzdy v tej vyske, aka mu vychadza po vypocte. jedna sa o prednostnu pohladavku.
Musim vykonat vypocet zrazky podla zakona, alebo mozem zrazku znizit?
Vstkym poradakom vdaka.
Anita
bepo
30.11.05,06:14
Pozrel by som si toto http://www.porada.sk/showthread.php?t=2886&highlight=etiketa
Aké poplatky vzniknú? 4Sk za prevodný príkaz?
Normálne nikto nesúhlasí s výškou zrážky lebo mu ostane tak 2-3 tis Sk na mesiac ale musíš to urobiť podľa zákona.Zráža sa dohodnutá suma ktorá nesmie prekročiť výšku zrážky pri exekučnom titule.
filka
30.11.05,07:30
Kedze uspokojujes viac pohladavok (home credit aj pohotovost),treba zrazat podla poradia,ak prisli v rovnaky cas-treba zrazat pomerne.
Viac pozri §72 exekučného poriadku (č.233/1995) resp.§280 OSP (č.99/1963).
AnitaMartinska
30.11.05,11:10
Poradci,dakujem za vsetky rady,aj ked ma to niekedy dopletie,lebo nie vsetky su zhodne.
BEPO, dakujem za upozornenie na etiketu, skutocne som sa az sem nedostala. Pre nedostatok casu sa vzdy len ponahlam.
Anita