Padre_SVK
17.12.10,12:29
čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem
aktaK
17.12.10,11:36
no, zalezi od toho, ci si financny poradca, alebo kominar?? :D
Padre_SVK
17.12.10,11:51
ja neviem chcelo by to niečo univerzalne ako napr pri s.r.o. konateľ
Zoltán Kovács
17.12.10,11:55
Pri živnosti?!? Žeby majiteľ? :cool:;)

P.S.: Bez urážky a mimo témy: Nie je to snobizmus dávať si ešte aj nejakú funkciu, ak je zrejmé, že ide o majiteľa - živnostníka - szčo?
Mária.K.
17.12.10,12:24
Pri živnosti?!? Žeby majiteľ? :cool:;)

P.S.: Bez urážky a mimo témy: Nie je to snobizmus dávať si ešte aj nejakú funkciu, ak je zrejmé, že ide o majiteľa - živnostníka - szčo?
Mala som v minulosti jedného klienta-fyzickú osobu, ktorá podnikala na základe živnostenského listu. Vizitky si dal urobiť v nasledovnej podobe:

ABCD (ABCD=dodatok obchodného mena)
Janko Mrkvička (jeho meno a priezvisko)
riaditeľ firmy
Tento živnostník vykonával živnosť sám, bez zamestnancov. :):eek:
marjankaj
17.12.10,14:39
čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem

1. vedúci
2. riaditeľ
3. generálny riaditeľ
atď.
Nezabudni pridať aj aktuálne foto, aby každý vedel s akou dôležitou osobou má do činenia. A samozrejme dať to na billboardy okolo všetkých ciest.:rolleyes:

Len tam neuvádzaj pracovnú náplň. To by potom mohli po tebe všeličo chcieť. A ty si tam predsa na reprezentáciu.
Dáša_
17.12.10,16:28
teda, budem absolutne mimotemy ale toto mi nedá, ospravedlňujem sa :D:D.

Prijímal sa do práce kurič. Bol dôchodca a pred tym bol "niekto" Tak teraz trval na tom, že musí mať v pracovnej zmluve napísane: Vedúci výroby a distribúcie tepla V skutočnosti bol naozaj kurič, nebola to veľká prevádzka. Tak mu to tam aj napísali :):)

A ešte som niekde čítala "Kozmetička luxusných podlahových krytín" - mala to byť upratovačka.
Halli
17.12.10,16:34
čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem

však už si si dal funkciu v profile :D

Padre_SVK
Zamestnanie - predvolené
iné
Zamestnanie - iné
priživnik
Krajina
SK


http://www.porada.sk/member.php?u=181680
220870
17.12.10,16:37
všeobecne známe "sociálna pracovníčka" prostitútka .Kdesi som čítal že v USA keď má firma dvoch zamestnancov tak jeden je riaditeľ a druhý prezident spoločnosti.
Marína
18.12.10,07:40
teda, budem absolutne mimotemy ale toto mi nedá, ospravedlňujem sa :D:D.

Prijímal sa do práce kurič. Bol dôchodca a pred tym bol "niekto" Tak teraz trval na tom, že musí mať v pracovnej zmluve napísane: Vedúci výroby a distribúcie tepla V skutočnosti bol naozaj kurič, nebola to veľká prevádzka. Tak mu to tam aj napísali :):)

A ešte som niekde čítala "Kozmetička luxusných podlahových krytín" - mala to byť upratovačka.
Dáška, veď to je naša Monika?;):D Aj bilbord(avatar) sa jej zadaril.:--- http://www.porada.sk/member.php?u=1097
Dáša_
18.12.10,18:26
Dáška, veď to je naša Monika?;):D Aj bilbord(avatar) sa jej zadaril.:--- http://www.porada.sk/member.php?u=1097


jááj, vidíš, tak to som potom zjavne čítala tu :D:D