mimirogers
18.12.10,22:06
Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.
cloe
18.12.10,21:31
Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.

Práve dnes to išlo v TV. Film sa volá Zamilovať sa, a hlavné postavy hrajú Rober de Niro a Meryl Streep. Teda nevymenili si tašky s darčekmi ale len knihy v kníhkupectve, ktoré kúpili pod stromček.
P.S. Neviem, či náhodou neni ešte nejaký taký podobný film.
Chobot
19.12.10,18:24
Nevie mi niekto poradit nazov jedneho pravdepodobne americkeho filmu? Akteri (on a ona) si v nom pocas vianocnych nakupov omylom vymenia tasky s darcekmi.

Mimirogers, bol si tu dnes a určite si videl odpoveď, ktorú si dostal. To fakt nemáš ani toľko slušnosti napísať, či to je to, čo si hľadal, ak si už za radu nepoďakoval...:( ????? Alebo si sa tak ponáhľal, že is nestihol nič napísať?

Alebo ti stačí, že nejaký truhlík (sorry cloe, neber to osobne, často si za takého truhlíka sám pripadám - píšem, odpovedám a žiadna spätná reakcia) napísal, ty si dostal svoje a viac ťa nezaujíma. Stačilo zareagovať "Díky, to je ono", alebo "To nie je ten film". Hlboko si ma sklamal.

Ale nič to, až budeš niečo potrebovať, určite sem zavítaš a dáš si tú námahu, aspoň otázku zadať.
alabut
20.12.10,05:52
Preco na mimirogers tak zhurta? Prvy prispevok a uz bol zdrbany. Mozno este nestihol film z odpovede ani pozriet. Zaujimave, aky je ten predvianocny cas nervozny.
220870
26.12.10,18:05