jaanna
20.12.10,07:08
Dobrý deň,
od akého dátumu je povinnosť používať fiškálnu pokladňu?
wallie
20.12.10,13:43
Dňa 2.12.2010 schválila Národná rada SR novelu zákona č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice a o zmene a doplnení zákona č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov v z. n. p., ktorá nadobudne účinnosť dňa 30.12.2010.
Podnikateľ bude môcť pri evidencii prijatých tržieb postupovať podľa vyhlášky MF SR č. 55/1994 Z. z. v znení neskorších predpisov, čiže po starom, najneskôr do 31. decembra 2011, s výnimkou podnikateľa, ktorému vznikne povinnosť používať elektronickú registračnú pokladnicu prvýkrát po 30. decembri 2010 (§ 18a zákona).
Podľa vyhlášky môže naďalej do 31.12.2011 postupovať podnikateľ, ktorý už ERP používa.
Podnikateľ, ktorý podnikal v oblasti , na ktorú sa povinnosť používať ERP nevzťahovala a ktorý začne podnikať v oblasti predaja tovaru alebo zákonom určených služieb alebo nový podnikateľ musí postupovať už podľa novely zákona.
Rozalka
20.12.10,17:04
Adiks
21.12.10,09:23
Podľa vyhlášky môže naďalej do 31.12.2011 postupovať podnikateľ, ktorý už ERP používa.
Podnikateľ, ktorý podnikal v oblasti , na ktorú sa povinnosť používať ERP nevzťahovala a ktorý začne podnikať v oblasti predaja tovaru alebo zákonom určených služieb alebo nový podnikateľ musí postupovať už podľa novely zákona.

mimotemyToto je čítankový príklad, že jeden deň niečo politici avizujú, na druhý deň platí iná alternatíva a na tretí deň sa to úplne zruší. Na vlastné uši som nedávno počul ministra financií Mikloša, že odklad zákona bude dvojročný a podľa súčasnej vyhlášky môžu podnikatelia postupovať až do 31.12.2012. A zrazu to neplatí. Na Slovensku je to žiaľbohu tak.
Ejo
22.12.10,13:29
Dňa 2.12.2010 schválila Národná rada SR novelu zákona č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice a o zmene a doplnení zákona č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov v z. n. p., ktorá nadobudne účinnosť dňa 30.12.2010.
Podnikateľ bude môcť pri evidencii prijatých tržieb postupovať podľa vyhlášky MF SR č. 55/1994 Z. z. v znení neskorších predpisov, čiže po starom, najneskôr do 31. decembra 2011, s výnimkou podnikateľa, ktorému vznikne povinnosť používať elektronickú registračnú pokladnicu prvýkrát po 30. decembri 2010 (§ 18a zákona).
Podľa vyhlášky môže naďalej do 31.12.2011 postupovať podnikateľ, ktorý už ERP používa.
Podnikateľ, ktorý podnikal v oblasti , na ktorú sa povinnosť používať ERP nevzťahovala a ktorý začne podnikať v oblasti predaja tovaru alebo zákonom určených služieb alebo nový podnikateľ musí postupovať už podľa novely zákona.

Mňa zaujíma, že "začne podnikať, alebo nový podnikateľ" - ak má založenú živnosť od 10. mesiaca, zriadenú prevádzku v 11. mesiaci, ale ešte neprevádzkuje, lebo nemá zakúpenú pokladňu. Záleží na tom, že kedy si pokladňu zakúpi, alebo kedy zaeviduje prvú tržbu, alebo dátum založenia živnosti???? Lebo živnosť je v roku 2010 len neviem podľa ktorého zákona /starého alebo nového/ postupovať pri použ. pokladne a tým aj jej zakúpenie.
wallie
22.12.10,13:45
nerozumiem čo v tvojom prípade riešiš, načo by si si kupoval starý typ pokladnice , keď by si ju potom musel o rok meniť resp. upravovať na fiškálnu??? ak ideš otvárať prevádzku teraz alebo aj po novom roku, v každom prípade bude pre teba výhodnejšie zainvestovať už do tej fiškálnej nového typu a máš to vybavené na viac rokov, teda za predpokladu že zas vláda niečo nevymyslí...
evina
22.12.10,15:42
mimotemyToto je čítankový príklad, že jeden deň niečo politici avizujú, na druhý deň platí iná alternatíva a na tretí deň sa to úplne zruší. Na vlastné uši som nedávno počul ministra financií Mikloša, že odklad zákona bude dvojročný a podľa súčasnej vyhlášky môžu podnikatelia postupovať až do 31.12.2012. A zrazu to neplatí. Na Slovensku je to žiaľbohu tak.

Tentokrát to celkom nie je tak. Vláda dávala návrh o dva roky, parlament schváli jeden,,,, Definitívna verzia vždy platí až po uverejnení v Zbierke.
evina
22.12.10,15:43
Mňa zaujíma, že "začne podnikať, alebo nový podnikateľ" - ak má založenú živnosť od 10. mesiaca, zriadenú prevádzku v 11. mesiaci, ale ešte neprevádzkuje, lebo nemá zakúpenú pokladňu. Záleží na tom, že kedy si pokladňu zakúpi, alebo kedy zaeviduje prvú tržbu, alebo dátum založenia živnosti???? Lebo živnosť je v roku 2010 len neviem podľa ktorého zákona /starého alebo nového/ postupovať pri použ. pokladne a tým aj jej zakúpenie.

Nerealizoval ani žiadny predaj na základe faktúry a jej úhrady formou PPD?
Ejo
23.12.10,09:04
Nie, zatiaľ v tomto roku ešte nerealizoval žiadny predaj. Asi začne až na budúci rok. Preto chcem vedieť, že ak začne realizovať až v roku 2011 /zaevidovaná prvá tržba/, tak už musí mať pokladňu s fiškálnou pamaťou? Alebo si može kúpiť pokladńu na budúci rok ale postupovať podľa starého zákona?
evina
23.12.10,10:57
Nie, zatiaľ v tomto roku ešte nerealizoval žiadny predaj. Asi začne až na budúci rok. Preto chcem vedieť, že ak začne realizovať až v roku 2011 /zaevidovaná prvá tržba/, tak už musí mať pokladňu s fiškálnou pamaťou? Alebo si može kúpiť pokladńu na budúci rok ale postupovať podľa starého zákona?
Principiálne môže postupovať podľa starého zákona, t.j. vystaviť faktúru a prijať jej úhradu formou PPD.
Tu by to však chcelo viac informácii a aký predaj ide, v akom množstve a pod., či je reálne nemať žiadnu ERP.
Ak by sa rozhodol kúpiť ERP /myslím, že starú už veľmi ani nekúpi/ kupuje novú a postupuje podľa nového zákona.
Dena1
26.12.10,19:36
aj lekári musia používať ERP?
Je mi jasné že poskytujú službu, ale zdravotníctvo nie je nejak obmedzené?
johny18
10.11.11,19:52
Chcem Vas poprosit o radu, klient ma kovovyrobu, obcas aj preda nejaky material urceny na vyrobu aj priamo zakaznikovi. Bude musiet od roku 2012 pouzivat ERP? Doteraz vystavil fakturu a prijmovy doklad o uhrade.
KEJKA
10.11.11,19:56
áno, aj materiál sa považuje za tovar, ak sa predá v nezmenenom stave a za hotovosť.
johny18
10.11.11,20:00
Dakujem. A co napriklad zalozna, ktora za zalozene veci poskytuje "pozicky". Ak nejaky zalozeny predmet prepadne, a majitel zalozne ho preda, je to takisto tovar a potrebuje ERP?
KEJKA
10.11.11,21:26
áno
zvladnemto
10.11.11,22:00
Máme eshop, sem tam príde objednávka z blízkeho okolia a tak vystavíme faktúru, tovar mu zanesieme, zaplatí v hotovosti a my mu vystavíme PPD. Budeme na takéto predaje v budúcnosti potrebovať ERP? Čítal som že výnimkou je dobierka, ale čo to vlastne je tá dobierka? Je to niekde definované? Lebo som to nenašiel.
Ďakujem
KEJKA
11.11.11,06:39
dobierka je balík, ktorý doručí kuriér, nejaká služba typu DPD, UPC Pošta ap.
vyberú peniaze od zákazníka v hotovosti, ale ty ich dostaneš na účet.
Pokiaľ predáš tovar tak, že dostaneš hotovosť, musíš mať ERP. Uvedený spôsob po r.2012 už nebude bez ERP možný.
riuska
13.11.11,22:04
pochopila som to spravne...POkial je tovar zaslany na dobierku, zakaznik zaplati na poste za tovar, tak nemusime evidovat cez fis.pokladnu? V tom to pripade by malo byt jedno ci nam pridu peniaze za tovar na adresu (dobierka na adresu - modry sek) alebo nam pridu peniaze na ucet, nie? Je pravda, ze vlastne ked pridu na adresu ideme i ich prevziat na postu vhotovosti. Podla usmernenia drsr...http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvitanie/aktuality/a_data/erp_2012_otazky.pdf, otazka c.19 ...Podla tohto by sme nemali povinnost evidovat taketo uhrady dobierky na fis.pokladni. Je to tak? Viac hlav, viac nazorov....Mozno som to zle pochopila...Dakujem za odpoved.
xxyy
22.11.11,09:31
skuste vyskúšať demo verziu od firmy fisdata, maju už fakturačný model ako súčasť pokladne. Mne to vyhovuje, lebo raz vystavím faktúru a k nej doklad o príjatí hotovosti, alebo klasicky doklad platba hotovosťou.
MAJKA1983
07.02.12,18:38
Mám otázku, založila som si živnosť - fotografické služby... ak fotím v ateliéri a peniaze si dávam posielať len na podnikatelský účet, čiže s hotovosťou neprichádzam do styku, treba si aj tak kúpiť fiškálnu pokladňu? ĎAKUJEM za rady, každý hovorí inak...
Zita5
07.02.12,18:49
Mám otázku, založila som si živnosť - fotografické služby... ak fotím v ateliéri a peniaze si dávam posielať len na podnikatelský účet, čiže s hotovosťou neprichádzam do styku, treba si aj tak kúpiť fiškálnu pokladňu? ĎAKUJEM za rady, každý hovorí inak...

Ak úhrada za Vaše vykonávané služby sa hradí cez bankový účet , ERP nepotrebujete .Prichádzala by v úvahu, ak by ste inkasovali tržby v hotovosti za Vaše dodané služby(ak sa nachádzajú v prílohe zákona ).
MAJKA1983
07.02.12,18:52
nie, ja nafotím, potom dám zákazníkovi č.účtu na úhradu faktúry a po uhradení dostanú fotky na cd aj s faktúrou... čiže je to takto ok a nemusím sa obávať žiadnej pokuty za to, že vo svojej prenajatej prevádzke nemám pokladňu?
Zita5
07.02.12,19:36
nie, ja nafotím, potom dám zákazníkovi č.účtu na úhradu faktúry a po uhradení dostanú fotky na cd aj s faktúrou... čiže je to takto ok a nemusím sa obávať žiadnej pokuty za to, že vo svojej prenajatej prevádzke nemám pokladňu?
http://www.porada.sk/t183388-registracne-pokladnice-1-1-2012-suhrn.html
Pre koho sa vzťahuje zákon o používaní ERP
§ 3
Povinnosť evidovať tržbu elektronickou
registračnou pokladnicou
(1) Podnikateľ je povinný evidovať tržbu v elektronickej
registračnej pokladnici bez zbytočného odkladu po
jej prijatí; túto povinnosť nemá podnikateľ, ktorý je
v likvidácii alebo na ktorého bol vyhlásený konkurz, okrem
podnikateľa, ktorý pokračuje v prevádzkovaní podniku
po vyhlásení konkurzu.4)

ČO je tržba
§ 2
Vymedzenie základných pojmov
h) tržbou platba prijatá z predaja tovaru alebo z poskytovania
služby na predajnom mieste v hotovosti alebo
inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi
hotovosť, najmä elektronickými platobnými prostriedkami
alebo poukážkou oprávňujúcou na nákup
tovaru alebo poskytnutie služby; tržbou je aj
platba prijatá ako preddavok,

Ešte raz opakujem, pokiaľ budete prijímať úhradu pohľadávky(FA) výlučne na bežný účet zriadený na podnikanie , tak ERP nemusíte mať .
Ako náhle by ste sa rozhodli, že za Vaše služby chcete, aby Vám zákazníci platili v hotovosti, tak si musíte zabezpečiť ERP a evidovať tržby v hotovosti a aj úhrady FA v hotovosti cez túto ERP .

P.S.Neviem teda kto Vám vyvracia fakt, že pokladňu nemusíte mať , ale jednoducho nemá pravdu.
MAJKA1983
07.02.12,19:46
no 2 fotografky ma o tom skalopevne presviedčajú, pričom 1 účtovníčka mi napísala presne toto čo vy... takže ĎAKUJEM veľmi pekne :)
Zita5
07.02.12,20:21
no 2 fotografky ma o tom skalopevne presviedčajú, pričom 1 účtovníčka mi napísala presne toto čo vy... takže ĎAKUJEM veľmi pekne :)
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=107117&d=1325743831
Ešte Vám prilepím otázky a odpovede z drsr- máte ich uverejnené v linku vyššie , ale vyberám, pre Vás nasledovné

6. Otázka:
V ktorom prípade musí podnikateľ, ktorý je povinný používať ERP, tržby za úhradu faktúr zaevidovať v ERP ?

Odpoveď:
Ak sa podnikateľ, ktorý má pri evidovaní tržieb povinnosť používať ERP, rozhodne, že bude vystavovať faktúry a tržby za úhradu faktúr (za predaj tovaru alebo poskytnutie služieb, zoznam ktorých je taxatívne vymedzený v prílohe č. 1 zákona o ERP) bude prijímať v hotovosti, potom po 1.1.2012 je povinný tržby prijaté v hotovosti evidovať v ERP.

7. Otázka:
V ktorom prípade nemusí podnikateľ, ktorý je povinný používať ERP, tržby za úhradu faktúr zaevidovať v ERP ?

Odpoveď:

Ak sa podnikateľ rozhodne, že úhrady faktúr za predaj tovaru alebo poskytnutie služieb, zoznam ktorých je uvedený v prílohe č. 1 zákona o ERP, bude od odberateľov prijímať len bezhotovostne. V tomto prípade nie je povinný evidovať tieto tržby v ERP, pretože neprijíma platbu v hotovosti.
MAJKA1983
07.02.12,20:51
ďakujem ďakujem a ďakujem, práve ste pomohli nielen mne ale aj ďalším dvom fotografkám. Ste super!
MAJKA1983
20.02.12,14:05
Mám ešte jednu otázku, kupujem rekvizity a rôzne veci do ateliéru, aj v hotovosti, neviem ako to zaúčtovať v alfe, normálne dám počiatočný stav hotovosti napr. 100 eur akože vklad podnikatela a z toho som to pomíňala? či ako... neviem čo z bločkami (lebo nie všade sa dá platiť kartou). ĎAKUJEM
tictac7
20.02.12,14:09
vklad podnikateľa, teda PNZD
MAJKA1983
20.02.12,14:10
lenže vklad podnikatela do podnikania nie je zároveň hotovostným príjmom, na ktorý treba mať fiškálnu pokladňu?
tictac7
20.02.12,14:12
nie. K tomu sa už nemienim vyjadrovať, je tu toho neúrekom...
MAJKA1983
20.02.12,14:24
ok, díky teda, čiže je to ok takto s bločikmi.
tictac7
20.02.12,14:25
ok, díky teda, čiže je to ok takto s bločikmi.



áno