brčko
20.12.10,23:17
Cca od septembra mám problém s aktuálnym pripojením na poradu cez môj PC. Z iných PC problém nemám, tj. musí byť problém v našom starom počítači. Je už asi 10ročný, no neviem, či to nejako môže súvisieť. Tiež sa cca vtedy začalo pripojenie cez Facebook (ale nie som cezen pripojená, aj ked zaregistrovaná na FcB som). Tiež je možné, že niečo postláčal môj malý syn, lebo som ho našla pri pc asi trikrát a klikal, kde sa dalo, no čo som si ani nevšimla.

začalo to cca tým, že mi prišla súkromná správa cca sa mi zdá 17.9., prečítala som ju a vymazala. Na další den mi prišla tá istá a ked som do nej vošla, tak nadalej mi ju ukazovalo ako neotvorenú.

Ked sa prihlásim, tak mi to neukáže, že Vitajte brčko v záhlaví, ale stále mi ponúka nové prihlásenie (prázdne okienka), ale prihlásená vlastne som.

Tiež ak sa prihlásil na poradu môj manžel (má iný nick), tak o chvílu, ked vošiel na nejaký príspevok, čo som už ja otvárala alebo niečo hladal, tak zrazu bol brčko a nie pod svojim nickom.

Ak pridám príspevok v nejakej téme, tak vidím ako posledný príspevok ten môj, no další príspevok na tej istej strane nevidím (aj ked napr. cez nové príspevky vidím, že tam niekto doplnil príspevok nový, mne tú stránku danej témyo ukazuje stále v tej forme, akoby som ja pridala posledný príspevok). Ak ale pribudne príspevok už na novú stranu danej témy, tak novú stranu vidím (ale tú starú vidím stále v tej neaktuálnej forme, bez toho, že by pribudla nová strana).

Tiež napr. teraz som chcela pridať odpoved v téme Materská 2010, ale ak idem na tú stránku, tak nie som prihlásená, nepustí ma odpovedať a ked sa prihlásim, tak prihlásená nie som, resp. som mimo tej temy a ked sa na tú tému dostanem, tak prihlásená zase nie som...

Tiež s čítaním mojich súkromných správ som mala problémy, no už si nepamätám, ako to presne bolo, ale videla som, že tam mám 2správy, ale k nim som sa nedostala, až po nejakom čase (netuším už ako).

Už sme aj preinštalovali celý pc, ale bude to asi v nejakom nastavení, no netušíme kde asi. Ja som teda v týchto nastaveniach talian, no ani manžel mi nevie poradiť. Zatial sme to velmi neriešili, no už by bolo načase. Tak Vám dakujem, za prípadné rady, kde asi by mohol byť problém.

No a snád sa dostanem k vašim odpovediam cez iný PC čo najskôr (do konca roku). Si to asi pošlem potom na mail a vyskúšame. Ďakujem ak poradíte, lebo už mi porada začína chýbať a takto sa tu nedá existovať :(

A prajem Vám pokojné prípravy na sviatky a vela príjemných sviatočných chvíl s ľudmi Vám blízkym.
220870
21.12.10,00:55
To mi pripadá ako problém s nastvením počítača.Nie som na to odborník ,možno cookies,zabezpečenie,alebo antivir.
luja5
21.12.10,05:47
Som rada tejto téme, lebo aj ja mám občas na svojom PC problém a len s Poradou.
Porada sa mi z ničoho nič z čitateľnej zmení na jedno veľké čierne nič :( a zostane mi len horná a dolná lišta. Chvalabohu aspoň niečo, chyba teda asi nie je v mojich očiach :D. Niekedy mi to ide zrušiť cez "x" na hornej lište, ale zväčša nie. Zaujímavé je, že cez dolnú ikonku prehľadávača Internet Explorer si môžem nanovo otvoriť Poradu, kde opäť fungujem. Tak mám dve stránky, jednu "veľkú čiernu dieru :D" a druhú o.k.
Občas sa zase stránka Porady rozkmitá :rolleyes::eek:, bez kmitania horných a dolných líšt a ľavej strany obrazovky (s Obľúbenými položkami).
A stalo sa mi, že z PC susedky som sa nemohla dostať na Poradu cez svoj nick, vypisovalo mi to, že som zadala zlé heslo. Keďže je to susedka na poschodí, pobehovala som medzi otvorenými dverami :):):) z bytu do bytu - u mňa to išlo (pre istotu som sa po prihlásení aj odhlásila), u nej to odo mňa žiadalo stále a stále nejaké iné moje heslo :rolleyes::confused::eek:.
V čom môže byť problém? V PC? V susedke? V mojej skleróze multiplex na heslá, ktorá začína fungovať pár metrov od bytu :);):rolleyes::D? Predsa len v mojich očiach :o? Ktože vie a odpovie, milí poraďáci?
Ď.Ď.Ďakujem.
A želám Vám všetkým krásne Vianočné sviatky :):):).
luja5
21.12.10,10:34
Ty používaš Internet Explorer ?????

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

...uhm...
A čo mám používať ako tetuška na dôchodku :rolleyes::confused: ?
Aby to nebolo pre mňa príliš novátorské, keď už som na to roky zvyknutá :):rolleyes: ?
Stevo5
21.12.10,14:41
luja5
Možno by ti pomohlo toto:
http://www.opera-prehliadac.com/prevzatie-a-instalacia/operaportable.html

Je to Opera portable. Nie je treba to inštalovať, táto Opera má všetko v jednom adresári - teda nezanesie ti systém zbytočnosťami ak sa jej budeš chcieť zbaviť.
Na stiahnutie je v archíve ZIP, stačí rozbaliť do niektorého samostatného adresára (napríklad s názvom Opera11SK) - a používať. Spúšťa sa poklikaním na súbor Opera.exe. V nastaveniach máš možnosť zvoliť si slovenčinu, je v nej tiež zabudovaný aj poštový klient. Je tam možnosť importovať si žáložky z IE.
Môžeš si tak vyskúšať či problém je v tvojom nastavení Internet Explorera alebo inde. Ak Opera pôjde v poriadku, máš niečo s IE.
Keď sa budeš chcieť potom Opery zbaviť, len jednoducho zmažeš celý adresár s Operou a ako keby ani nebola nikdy na tvojom počítači.
Za vyskúšanie nedáš nič, Opera je zdarma, možno sa ti to zapáči.